Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Aether icin bot programina falan ihtiyacin var, ghost mousela falan olucak is degil..

aether için gather etmenizi engelleyen random debuff koyacaklar. debuffı kaldırmak içinde captcha'lı bir sistem getirmişler.

said:
1. During aether extraction there will be a low chance to be inflicted with 'Aether Venom'. Unless removed, this effect will not allow the character to extract any materials for a certain period of time.
- Aether Venom can only be neutralized with the 'Word of Purification'
- 'Word of Purication' can be received once completing a captcha phrase
- You have up to 3 attempts to complete the captcha phrase. If the captcha is incorrect 3 times, then the character will not be able to extract Aether or regular materials for a certain period of time.
- The '/ExtractStatus' command can be used to check whether your character is able or unable to extract materials.
- Characters can still move or do other actions with the Aether Venom debuff. Players are advised to move to a safe location before completing the captcha.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi siz aion oyuncularına oyunun melee mekaniği ile ilgili bi soru sorucam daha dorusu şahsi fikrimi dile getiricem ; şimdi oyunda sürekli skill vurduğumuz sürece hayatta silah düz dmgini vurmuyor yada elimizi klavyenin tuşlarından çekmeden silahın üzerindeki dmgin bizim statlarımız ve bufflarımızla birleşmiş halini görmek imkansız , sizce bu normal bişimi ? bana çok mantıksız gelior neden diyicek olursanız bi melee ile casterı ayıran en büyük özellik (bence tabi) caster sürekli skill kullanır ve dps'sini o şekilde verir , melee ise skill kullanmasının yanında elinde tutduğu silahlar arada düz dmg vererek dps yapar , yoksa elimize aldığımız silahın dmg'nin yüksek olmasının bize hiç bi faydası yoktur neticede sadece bizde skill kullanmış oluyoruz , bu sebepten dolayıdır ki oyunda melee class için( glad charım polearm kullanıyorum 2.8 hızı var bunuda belirteyim arada) silahın tek anlamı sadece üzerindeki statlar mıdır bunu merak ediyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

o farkta iyi oyuncuyla kotu oyuncunun farki :p

wow dan bayma sebebimde oyndu zaten, TBC de ustunkoru theorycraft + skill ile guildumdeki theorycrafter ile normal hutnerlari parcaliyordum, karazhan sevyesinde gearla t6 li adami ezip gecmekti eglenceli olan

sonra lich king geldi, expertise li maila rolliyan adam benle ayni dps i yapmaya basladi, butun gun spreadhseet de inekliyen ama sarth 3D kasarken hala lavadan ve fissure dan olen adam beni gecmeye basladi dps de (damage done da cogu zaman gecemesede lol) matematik hesaplamalari ile, adam oyunu spreadsheet te wowmeters da oyniyor o zamanda is oyundan cikip ev odevine donuyor karakterim ustundeki tek kontrolun dusmeyen gear (heleki daha iyi dps veriyro diye palyaco gibi gezmemek icin almadigim best in slotlar olmasi durumu cok daha vahim yapiyor) ve binlerce gold regem masrafalri olmasini sevmiyorum heleki iki haftada bir patch yuzunden regemlemek gerekince komple biraktim hunterimi
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, YF ile nasıl giriyorsunuz ? Ben birtürlü beceremedim. Burdaki YF Tutorial'ı da kelimesi kelimesine yaptım fakat olmuyor bir türlü. Oyuna giriyorum /ping yazıyorum ve 350ms-400ms hep. YF'i acıyorum 89ms cekıyor alman serverına.

Sockscap 64bitligi var bende, onu kullandım olmadı. Freecap kullandım olmadı. Aion.exe olmadıgı ıcın launcher.exe yi tanıtıyorum acaba ondan mı olmuyor?

Bu oyunu 90ms ile oynayan varmı YF ile? Varsa lütfen anlatabilirmi..
Sosyal ağlarda paylaş

Proxifier cek internetten 30 gun trial. YF'i ac, server tarat, servera baglan, sonra proxifier'i calistir, settings'e gir, ip'e "localhost" yaz, sonra kaydet ve yeniden calistir. Ondan sonra oyuna direk gir, YF'da 2. tab'de "baglantilar" yazar eger ordan yazilar goruyosan calisiyo demektir, baglantilar bolumunde hicbir sey yoksa, YF etkilemiyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

auto attacklar arasina weave edicen skilleri

melee nin anlami o, CD dan ne cikarsa spamla 55555555555555555 diye oynarsan olmiyor

iyi güzel diorsunda dediğinide denedim ben her chain skill arasını bekliyerek düz vuruş yapmasına izin verdiğimde bir mobun ölme süresi sadece skill kullanarak kesmekten daha fazla zmn alıyor ne karı varki o zmn o şekilde kesmenin ayrıyeten dediğini pvpde yapmak imkansız, ztn sürekli uçarak kaçan bi adama düz vuruş yapmayı beklemek öküzlük olur resmen heleki elimdeki 2.8'lik polearmla ,doğal olarakta dediğin gibi cd den ne çıkarsa onu spamlayarak kovalıyorum adamı başka bi alternatigi varmıdır bunun varsa söleyin bilelim bizde :D, şu durumda düz vuruş bana altta sürekli cast olarak çalışan sadece ben izin verirsem vuran bişiymiş gibi gelior , bide düz vuruştuda bi gariplik var yada grafiksel olarak bi sorun var aynen şöle dmgler görüyorum ; 200 15 15 15 200 , 200 15 15 15 , sonra ne alaka ise arada sadece 200 vuruyor 15 leri vurmuyor bu sefer , mesela şu vurduğu ilk 200 15 15 15 200'ün manası nedir ? bide sakın yanlış anlaşılmasın oyunu severek oynuyorum ama şu canımı sıkan mevzuda sadece içimi rahatlatacak bi açıklama bekliyorum , bekliyorum ki kafam rahat bi şekilde tam gaz kasmaya devam edebileyim ...
Sosyal ağlarda paylaş

öyle tolga abi destekli hügo gibi oynarsan skillerin cd yetmez. Boşta kalırsın en az iki swing sallarsın gladide. Önceki swing timer resetlemeri de sayarsan zararda olursun.

Karşındaki moba, crite vs bakıp hesaplıycaksın. Stun ve knockdownlarda en az bi swing atıcaksın. Elindeki silahın swing süresini iyi bilip skilli attack animasyonu çıktığı gibi sıraya sokucaksın vs

O dmglarda büyük olan base, diğer küçükler stat, enhancement vs den gelen bonuslar, en büyük sayı da toplam dmg. Sen sadece en büyüğüne bak
Sosyal ağlarda paylaş

Glad. için en iyi pvp silahının GiantSword olduğu ile ilgili bir yazı okumuştum.Nedeni belkide att.speed in polearm a göre daha hızlı olması olabilir yazıyı tam hatırlamıyorum bulursam linkliim.

Edit= buldum :D
http://www.aionsource.com/forum/gladiator/15625-few-tips.html
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

O dmglarda büyük olan base, diğer küçükler stat, enhancement vs den gelen bonuslar, en büyük sayı da toplam dmg. Sen sadece en büyüğüne bak

peki hmn bişi daha sorayım o zmn bu formülde shardların yeri nedir , ben mesela 2h silah kullanıyorum her iki slotada shard koymama gerek varmı , bide shardları su gibi harcamak dorumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...