Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar yine ben.Oyunu c/p ile çalıştıramayınca dvd den kurup mecburen update'i çektim.Dün oyuna girdim ilk köy civarında birkaç yaratık kestim.Daha sonra köye dönüp lootları sattim.İlk köyden ayrılıp grinde devam ettim.Saatler sonra hiç loot düşmediğini fark ettim.Kanal değiştirip denedim yine olmadı.Daha sonra oyundan tamamen çıkıp girdim sabaha karşı 3 gibi.İlk kestiğim mobdan loot düştü.Bu akşam şu saatlerde yine aynı sorunu yaşıyorum.Support'tan mesaj attım sabah 9 akşam 5 arası hizmet veriyoruz gibi saçma ötesi bir mesajla karşılaştım.Diyelim ki ben gündüz çalışıp gece oyun oynayan biriyim ki öyleyim.Napiyim oyunumu bırakayım?İlk günden beri aksilikler devam ediyor.Sonu hayırlı olur inşallah...
Sosyal ağlarda paylaş

Belki inanmayacaksın ama bu akşam erken çıktım işten ve 19:30 gibi eve geldim.Neyse sıraya girdim yaklaşık ikibin kişi sıra vardı.2-2.5 saat civarı bir sıra bekleme süresi gösteriyordu.Sıranın bitmesine 10 dakika kala elektrikler kesildi.Bi uğursuzluk var ama çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada son mesajı attıktan sonra kestiğim 2 mobdan üst üste loot çıktı.Kafayı yiyecem :)

Edit:3 te 3 oldu desem?

Edit:Evet arkadaşlar grupla ilgili bir bug oldugunu düşünmeye başladım.Çünkü arkadaş offline olduktan sonra kestiğim 10 mobdan 8 inden loot düştü.Grupta olduğum süre zarfında kestiğim yaklaşık 50 mobdan loot alamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...