Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

valla sanırım en çok turk gorgos serverında asmodian tarafında :) wow ilk zamanlarındaki burning legion gibi :)

ben brujah guildindeyim akşamları 50+ online falan oluyor . bunun dısında Heroes of Anatolia dan , TNT den ve oyun gezer guildlerinden de baya insan ile karşılaşıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 3 aksamdir serverin en kalabalik oldugu saatlerde bol seviyede lag spike mevcut.. 11-12'e kadar boyle devam ediyor. Your Freedom veya Lowerping hicbiri bana misin demedi.. Ya benim baglantimda sorun var, yada server-side olarak asiri bir lag mevcut ki anlamadim legiondaki bazi insanlar bizdede var diyor bazilari yok diyor.. Bolgesel herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

walla dün akşam üşenmedim 2200 kişi sıra bekleyip gorgosta yeniden char açtım hatta 10 lvl oldum bile , ve hiç aramadan sadece lvl kasarken gecenin 3'ü olmasına rağmen 2 tane türkle karşılaştım ne mutlu bana sıra fln hikaye olur benim için , yeterki lvl kasarken bir iki kelime edebileceğim birileri olsun katlanırım sıraya , açarım aionu mu girerim sıraya 2 saat mi direk anime izlemeye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bugun kendim denedim, burdada paylasiyim; bugun is guc vardi, haliyle erken oyuna girme* gibi bir sansim yoktu, bende sabahtan oyuna girip, private store acip, ghost mouse ile "stop" - "start" tusuna basma macrosu yaptim windowed modda 5 dakika aralikla tekrar ediyor. Demin geldim eve*, hala oyundayim hatta 40k'lik satis bile yapmisim :)

Tabii buyuk ihtimal 3rd party program olarak geciyordur ve yasaktir.. Ne tur bir ceza verdiklerine veya herhangi birinin anlayabiliceginden emin degilim.. Sira olayindan bikan arkadaslar icin bir secenek sayilabilir, ama riski alip yapin, sonra gelip buraya BANLANDIM LAN yazmayin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyunu kapatma olayı çok garip geçen gün oynarken you have disconnected dedi okey dedim direkt oyunu kapatıp desktopa attı tekrar girmeye çalıştığımdaysa 1500 kişilik sıraya girdim =( ulan mekanlarda bile çiş sırası daha çabuk geliyo o baskıya rağmen =)
Sosyal ağlarda paylaş

You are disconnected dedigi AFK oldugundan dolayi serverdan atilmis olman, boyle olursa zaten sira beklemek zorundasin. Sira beklemedigin tek istisna oyun, beklenmedik bir sekilde kapanirsa veya crash olursa iste.. Islemlerden direk gorevi sonlandir demen gibi.. Ilginc olan, you are disconnected dediginde, sen OK'e basana kadar oyundan dusmuyorsun. O yazi orda kaliyor ve etrafinda olan herseyi gorebiliyor.. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ilginc.. Eger tekrar ediyorsa ve sorun iss'den degilse, bence firewall ve eger your freedom veya lowerping gibi bir sey kullaniyorsan ondan kaynaklaniyor olabilir.. Bunlarin disinda 3-4 gun once, log-in serverlari gocmustu, bu sirada kimse oyuna giremedi ama oyunda olanlarda oyundan dusmedi.. Yaklasik 30 dk boyunca hicbir degisiklik olmadi, ondan sonra random olarak oyundaki insanlar disconnect olmaya basladi.. Boyle bir seyde olabilir.. Bu durumda sen bir bahtsiz bedeviye RP vermis oluyorsun ^__^
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah yok o tarz şeyler kullanmıyorum pingim gayet iyi :p

Sorun devam etmediğine göre baya bahtsız bedevi olmuşum cidden.=(

Bide dün crashledi ama neden bilmiyorum onu, bidaha olmaz inş =(

edit:

Bide şu sıra olayı çözülsede rahatlasak ya adam yanımda DEVASTATÖR atıyo ben 1500 kişi bekliyorum =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zamandir var? Ben 5 yildir kullaniyorum, her zaman adsl'den daha iyi ping veriyor. Yan odada adsl kullaniyorlar, en az 50-60 ping fark var. Tabii bolgesel olarak degisiyordur. Ama WoW zamanminda millet adsl ile 300 ping alirken, ben your freedom kullanmadan 80-100 ping ile oynuyordum :)

ps. herkeste ayni durum var, yurtdisi cikislari veya aion'la alakali baglantilarda bir patlama var belli ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum onu ama son zamanlarda adamların umursamadığı Avrupa taraflarında bazı bölgelerde kablo rezalet, wowda dc'lerin haddi hesabı yok, freeze durmadan var. Aion desen o yine öyle, ne zaman tel açsam bizde bir sorun yok diyorlar, ben lagden kıvranırken başka bölgede kablo kullananlar güle oynaya oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...