Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Miraul said:

aiononline.com dan oyunu aldim accounta kod geldi
Aion™ (Europe) Prepurchase Standard Sep 13 2009

su yukardaki.

serial i kullan diorum ama 2 dakka once oyunu almakta kullandigim kredi kartini kabul etmio:( hic basina gelen oldumu ne yapmam lazim

Merhaba arkadaş,

Aynısı benim başıma geldi.

Thank you for your purchase from the NCsoft Store başlıklı bir mail geldi. Mailde serial yoktu. senin gibi 1 saat game account ekranında cırmaladım. Anladım ki teknik bir problem var. Ayın 12 sinde geldi bu olay başıma. support team'e serialin gelmediğini ve collector pack satın aldığımı ve order numarasını verdim hemen saniyesinde. serial keyi yolladılar.

Ama serial key gelmeden önce ben create game acount kısmından master acount kullanıcı adımla ve şifremle giriş yapmak istiyorum seçeneğini tıkladım. ikinci adım : purchase bölümü oradan 1 aylık aidat otomatik olarak alınsın işaretledim. onayladım you are ready diye bi mesaj gelio sonra oyuna girip oynuosun.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:

guru head starta nasil katilabiliriz? ben baya yeniyimde olaya.
bide siz ebonlore dami oynicaksiniz ayri bir guilddemi?

ebonlore west coast da oynayacagi icin saat farki cok olacakti bundan dolayi avrupa serverlarinda baska bir guilde girdik, headstart icinde collector's edition alman lazim. PM den sana linkini yollarim simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ne çabuk bitti ya open beta, şimdi 1 hafta nası geçicek

bu arada lvl19 elyoz cleric'ten sonra lvl19 asmo sorcerer yaptım. ve asmodian açmaya karar verdim. class cleric de güzeldi, sorc da güzel. sorcerer da dps iyi ama çok dayanıksız yani öyle böyle değil. melee moblarda cc'ler cooldowndaysa, resistlenirse sıçıyosun, range moblarda kite yok zaten hepsi sorun yaratıyo. cleric'de burst yok ama ölmek de yok, grup bulmak kolay. kararsız kaldım class konusunda.

bu arada önceki betalarda oynamış kişiler diyodu, oyunda bi gruba ya da guilda ihtiyacınız olacak diye. hakkaten öyleymiş, adam gibi bir guilda girmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Alan Yetkilisi Guru'ya,
Aion PvP Başlığı başka bir forumda tartışılmış gidin o forumdan okuyun diyerek konu kilitlemek nasıl bir mantıktır? Aion konusu da yüzlerce forumda tartışılmış olmalı. İnsanların Paticik Foruma gelmesinin ne anlamı var o zaman?
Lütfen başka bir alan yada Forum yetkilisi Şu başlıktaki mesajları okusun
http://forum.paticik.com/read.php?87,4298749,4300469#msg-4300469
Ayrıca Mina'ya verdiği değerli bilgiler için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

arkadaşım her kafasına esen konu açarsa buranın hali ne olur.Oturup cevabı var olan birşeyi incelemeyip armut piş ağzıma düş bilgi istemek insanları kullanmaya çalışmaktan başka birşey değil çok istiyorsan araştır öğren kimse senin uşağın değil

Sigara içmeyin, kafamı bozmayın, gürültü yapmayın... Sanarsın sana gel ev ödevlerimi yap dedi (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Alan Yetkilisi Guru'ya,
Aion PvP Başlığı başka bir forumda tartışılmış gidin o forumdan okuyun diyerek konu kilitlemek nasıl bir mantıktır? Aion konusu da yüzlerce forumda tartışılmış olmalı. İnsanların Paticik Foruma gelmesinin ne anlamı var o zaman?
Lütfen başka bir alan yada Forum yetkilisi Şu başlıktaki mesajları okusun
http://forum.paticik.com/read.php?87,4298749,4300469#msg-4300469
Ayrıca Mina'ya verdiği değerli bilgiler için teşekkür ederim.

Forum basligini trolleyenn hunty'ye,

Oncelikle sikayet edecekseniz [email protected] adresini kullanin konuyla alakasiz forum basliklarini trollemeye devam ederseniz, bolumden uzaklastirilmanizi isteyecegim.

Tekrar ve tekrar acikladigim seyi yine soyluyorum, burasi forum soru soruldugunda ve bilgi istendiginde veririm ama illa forumlara yazarak anlatmak zorunda degilim veya degiliz, gerekirse link veririz acip bakarsiniz, ben hic bir paticik bolumunde itemlari questleri teker teker yazildigini gormedim, ustune ustluk gelmis burda oyunun high-end ile ilgili soru soruyorsunuzki bu forumda olan buna bende dahil olmak uzere kimse lvl 50 yi hatta lvl 30+ yi gormedi. Eger tam bir fikir istiyorsaniz yabanci kaynak bulunabilir ki bunuda size verdim.

Ve o sorulan soruyu bastan sona bir okuyun ne soruldugunu bir inceleyin sizde guleceksiniz. Gelip size biri ata hic binmedim acaba binsem zevk alirmiyim diye sorsa, ve sizde hic o ata binmediginizi sadece yanina gidip durdugunuzu dusunun, bir kisnin diger kisiye bir konu hakkinda zevk alip almayacagini sormasi kisilik sorunuyla alakalidir, orada ne soylersek soyleyelim o kisiyi bilgi olarak doyuramazsiniz ama daha onceden tecrubeli kisiler tarafindan yazilmis tartisilmis bir konu verip dogrulari yalnislari kendi okursa belki anlayacaktir.

Hatirlatma olarak burayada not olarak duseyim burada her oyun bolumunu farkli arkadaslar kendilerine has yonetim bicimleriyle yonetmekte, bu bolumude ben kendi bildigim sekilde ve adil sekilde yonetiyorum ama tahammul etmedigim seylerin basinda, daha konuyla en ufak ilgisi olmayan sadece forum trollemek icin buradaki oyunculari rahatsiz eden kisilere kesinlikle tahammulum olamaz. Yukarda soylendigim gibi sikayet etmek istiyorsaniz burdaki yazdiklarimida ekleyip [email protected] a yollayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aion Bölümüne yazık olmuş o zaman Guru. Başka forumdan takip edicez artık. 2005'ten beri üyeyim 254 mesaj atmışım toplam. Forum Trollu denicek son adam benimdir herhalde o da olduk. Ayrıca benim attığım mesajda pvp'den zevk alırmıyım diye bir soru kesinlikle yok.
Ben uygarca Class'ları Grup pvp, solo pvp, RvR bakımından artıları eksileri ile karşılaştırırız diye düşünmüştüm ama örnek gösterdiğin forumdan çok uzak bir tartışma ortamı oluştu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hakkında çok bilgili değilim bu yüzden zamanınızı harcayıp 3-5 soruma cevap vermenizi istemiyecem tek ama detaylı bir sorum olucak.

yıllarca bu tür oyunları oynanamama rağmen yeni oyunlara başlama,alışma ve karakteri geliştirme konusunda çok kötüyüm.aldım oynamaya başladım diyelim. arkadaşlar x yerinde tıkandım yav napıcam diye topic açtıracak oyun mu?

wowdaki quest helper addonu gibi bir sistem var mı?q i aldım nerde bu npc diye 5-10dk araştıracağım bir oyun mudur? lvl 20 oldum nereye gidicem? diye sorular sorar mıyım?yoksa oyun beni yönlendirir mi?

bunlar olur olmaz bunların olmadığı oynaması,alışması çok zor olan ama harika vakit geçirdiğim oyunlarda oynadım zamanında ama artık hem zamanım yok hemde bünyem kaldırmıyor bu yüzden oo oyun güzel gibi alıyım demeden önce bu soruyu sormak istedim.cevaplarsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...