Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19.07 Efsanesi

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

seviyesizliğe bak topicteki lol.çokmu kasıyonuz laf sokucam diye ya?yok öbürü 4-3 yenmiş yok biri 1-0 yenmiş yok öbürü etmiş.dünya sıralaması diye bişey var xD [spo] beşiktaş git bi şampiyon ol 2.5 yıldız ol xD NİHAHAHHA[/spo]

[ Mesaj 21 Temmuz 2007, Cumartesi - 13:16 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir nie Besiktas Fenerbahce Tartismasi ?

Taraftar Sayisi : Fenerbahce
Yurt ici Basari : Fenerbahce
Maddi Durum : Fenerbahce
Tesislesme : Fenerbahce
Futbol : Fenerbahce
Basketbol : Fenerbahce
Diger Tum Amator Branslar : Fenerbahce
Kadro Zenginligi : Fenerbahce

E Besiktasin Ustun oldugu 1 konu yokken neden besiktas fenerbahce tartismasi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu tür tartışmalar aşılmadığı sürece türk sporu da türk insanı da yerinde saymaya mahkum malesef,bunu görüyorum buradan...

hayır yani isterseniz 1000 kere şampiyon olsun takımınız yani sonuçta ne değişiyor ? Spor kardeşim spor.

Ben şuan taraftarın geldiği noktadan korkmaya başladım.Bu gün yapılan bu tartışmalarla Sol-Sağ çatışmaları arasında farklılık görememeye başladım ben.

Hangi takımlısın ?
x takımlıyım
yavşaksın o zaman,senin takım ezik,şampiyon x

Öncelikle rakiplerine saygı duymalısın ki,gelişesin.Yani bizim takımlarımızın başına hiç gelmemiş ve bu gidişle gelmeyecek olan şey,aşalım artık bunları.Yok şu kadar şampiyon olduk,yok şu kadar senedir kupa kaldırmadınız,yok şu zamanda şunu yaptık siz hala yapamadınız.Geçelim arkadaşlar bunları...

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 00:16 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...