Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.2 aciklandi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

valla gayet güzel rogueları filan geçiyordu bizim şaman, buff mı sağlamak görevi yoksa kendine battleshout filan mı alıyor belli değil o grupta.

şu "beğenmiyorsan reroll" yaklaşımı da "ülkeyi beğenmiyorsan git" demek gibi birşey. neden elimdekini haklı şekilde düzeltmeye çalışmayayım? blizz mi verecek hazır epicli lvl 70 char?
Sosyal ağlarda paylaş

son 2-3 aydir falan, enhancement shamanimizin roguelari falan gectigi yok (belki hydross'da mutilate buildlerini falan gecmis olabilir bir kac kere onu sakli tutarim)

her ne kadar enh. shaman gruptakilerin dps'i bir 100-200 arttirmakta ve su anda raid ortaminda melee bazinda paladine catir catir koymaktaysa da sam biraz verilerle oynamakta :P
Sosyal ağlarda paylaş

süperman gibi üflesinler rakipleri yavaşlasın, bu skill instant olsun, cd'ı süresinden fazla olsun.

aa pardon o shamanlardaydı dimi.

şaka şaka paladinlere birde dps gelirse sakat olur, neden dersenız paladin diğer hybrid classlar gibi bi noktaya doklanınca diğer özelliklerini okadarda fazla kaybetmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Her paladin heal atabiliyor mu? Evet
Her paladin Bubble açabiliyor mu? Evet
Her paladin plate giyebiliyor mu? Evet
Her paladin gerek spelli gerek elindeki silahla dmg verebiliyor mu? Evet
Her paladin buff atabiliyor mu? Evet
Her paladin cleanse yapabiliyor mu? Tam emin değilim ama bu da Evet galiba :)
Her paladin tun yapabiliyor mu? Evet
Gördüğüm kadarı ile bütün bunları iyi ya da zayıf olacak şekilde treeya bağlı yapabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oof oof 41/41/41 gezio paladinler zaten. Hem çılgın heal atıyorlar hem de çılgın dmg vuruyorlar divine shieldları da var imba züper müper düper hayda breaajh!1

shadow priest ve feral druid gibi iki süper örnek var.

paladinini diğer 8 klass gibin ofansif olarak oynamak isteyen olursa en azından bir seçeneği olsun. (rerolla diyen kişi ile mümkünse forum ortamının dışında gerçek hayatta tanışmak isterim ! )

tabi ki paladine ofansif bir seçim hakkı verilirse bu ofansif abiltyleri kullandığında defansif abiltyleri azalması gerkiyor.

abso o yazdıklarını bir de warlocklar ve duidler için yazsana...
Sosyal ağlarda paylaş

bütün paladinler 41/41/41 gezse gene birşey olmazdı, bakıyoruz paladin 41'lerine:

holy tree: major mana pot (cc yersen bu arada minor mana pot)
prot tree: kaptan amerika'nın gimp shieldi (ssc'deki en kolay trash packlerde görmüşsünüzdür, başka kimsede gördünüz mü merak ediyorum ehe)
retri tree: 10sn cd'li debuff koymayan instant physical strike (parry/dodge/miss olursa bir 10sn daha bekliyorsunuz mis gibi)

paladinin nispeten güçlü olduğu tek zaman işte 2.0.0 gelince biz yeni talentları almıştık ama millette cyclone, mass dispel gibi gerzeklikler yoktu henüz. 70'e gelince biz riding crop aura aldık millet totemden elemental çıkarmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir pala oyuncusu olarak sam katılmamak imkansız çok doğru şeyler yazıyor ama paladin oynamamış arada sırada stundan cıkarmadan warrior kesen paladinleri görenler(özellikle movielerde), spell dmg kasıp butun manasını kullanarak bir oyuncu kesen paladin gören insanlar paladini birşey sanıyor sonra insanlar gelip buraya reroll whine filan diyor o insanlarıda anlıyorum zamanında onlarda çok ezildi classlarında bulunan bazı balance sorunlarından dolayı (Örnk.Warlock/druid) ama o günden bugünlere baktıgımızda çok seyler değişti ama paladinlerde öle çok ta büyük bir anda oyunun bütün balance etkilicek şeyler yapılmadı. Burda yazıcak çok şeyler var ama millet bayılır kalın sağlıcakla =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 16:00 tarihinde demis ki:

Ya bu kadar şey diyorsunuz da bir paladin le kapışmıştım mage'imle Eye of the stormda adam gayet 2k 2k judgement filan vuruyordu. Abi bu adama daha dps verseniz 4k 4k mı vursun? Yoksa bu paladin çok uç nokta mı oluyor?

Sen 2k judgement yapabilen biiir tane paladin göster bana eğer charı silmessem neyim...

Paladinin en iyi judge damage'i veren büyüsü Seal of Command Onunda bakıyoruz son rankına:

NE diyo burda? Hadi bide stunlı sayayım hedefi... Oda kıyağım olsun 456 to 504 hmm. Hadi bufflar mufflar taş çatlasa criticali 1,2k Ne 2 ksından bahsediyorsunuz pls?
Sosyal ağlarda paylaş

alla walla beyler ben iyi mage oynuyorum geçen bir pala geldi ciddi anlamda uğraştım kestim kesmesine ama sonuç damage vermekse değiştirsinler acil olarak çünkü hayatta kalmaktan başka birşey yaptıkları yok pvpde ki ilk olarak adını listeye yazdım / respect

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 20:03 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...