Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11/07/2007 ve sonunda warlocklar nerflendi...

Souffless

Öne çıkan mesajlar

Artık zamanıydı. ADam dotları atıyor, felguard'ı yolluyor, sadece drain life yapıyor, zırt pırt engineering item'ları kullanıyor, 4k shield falan. Mümkün değil kesemiyorsunuz. İşin uyuz kısmı siz taktik falan yaparken adam sadece drain life yapıyor. Warlock'ları uyuz yapan bu zaten. Nerf falan yok hafif balans ayarı yapmış blizzard. %10'dan aglamasın kimse burst vuruyor lock + priest team'ler. Adamlar mounted charge yapıyorlar diyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

Resilience çıktığından beri beklenen birşeydi ama tabii birşeyi vaktinde yapıyor olsalar Blizzard Blizzard olmazdı... Ortalama %5 (idare gear) - %10 (iyi gear) arası bir dot damage reduction söz konusu. Hayatı crit olan classların resilience yüzünden kaybettiği damage'ın yanında sözü olmaz.

Locklara hiçbir güzellik gelmeyecek boşuna heveslenmeyin. Release'in ilk aylarının outdoor pvp rogue'u gibi warlocklar, pvp için ilk tercih.

Öbür yandan ne cinsten olacağını bilmesem de hunterların arena bazında bufflanacaklarına kesin gözüyle bakıyorum. Zaman meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada düşündümde aslında en sağlam nerf fire mage'e gelmiş.Hem vuracağı crit chance hem crit bonus dmg hem ignite az vuracak? (mı)
Öte yandan warrior (wound,rend) veya rogue(deadly poi,rupture) ne bileyim kısaca bütün dot dmglermi etkilenecek bundan?

Cold shadowun verdiği linkte

said:
geçen full glad item bi priest'e cold blood evis. vurdum . ve critlemedi

diyor gerçekten priest blessed resilince aktif olunca gerçekten CB boşamı gidiyor deneyen oldumu?

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 04:48 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Eet resillience fln kasmaya hıc gerek yok , bide dıyelım rogue dalıyo , normal white dmg crıtlese bıle %60 sansla acılma ıhtımalı var eh yani.,

Kısaca katılıyorum oyunun en iyi pvp talentı fakat pek kımse bılmıyo daha , yakında ogrenıp aglamaya baslarlar wow eu forumlarında , cold blood actım crıt vurmadı bohuhu tarzında ki haklılarda bence 3dakıkalık cd acıyon calısmıyo lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cold blood 100% crit ekler, mesela 30% crit varken 130% olur cold blood aktifken.

priest talentı da 100% düşürüyor crit şansınızı ve 30% crit kalıyor size

öyle birşey yok, adam immune crite. şans mans yok direkt immune. %1000 şans verse cold blood gene immune.

pain suppression tek atımlık tabanca, 3-5sn fazladan dayanmanın fazla esprisi yok devamlı crite immune olmak ile kıyaslanırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...