Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnold Vali oldu

Bone

Öne çıkan mesajlar

sanatçılarda bir hava vardır, bir kendini beğenmişlik vardır. "şu dağları ben yarattım" düşüncesi vardır. En azından tanıdığım bir iki kişi dışında çoğu böyleydi.

Umarım Arnold o kişilerden değildir. Ya da en azından dikkatli olsun.
Şov işinde iyi olabilir, çok beğenirim adamı felan da, kişiliği hakkında pek bilgim yok.
İyi sanşlar, yolu açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Astalavista Baby[/]

:)[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
[b]Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Sosyal ağlarda paylaş

Sadece kovboydan mı? Zamanında Aktörden başkan da çıkmıştı Amerikada. Amerikanın en kötü dönemlerinden biridir Ronald Reagan dönemi.
Arnold' a gelince vali olabilmesi çok kolaydı. Zaten zamanında başkana spo danışmanlığı tarzı bir görevle siyasete girmişti. O dönemde yapılan ölçümlerde başkanlığa adaylığını koysa sonuçlar yüzde 40 gösteriyordu. Bildiğim kadarıyla Arnold Amerika doğmlu değil. O yüzden başkan olamıyor. Yoksa gerçekten güçlü bir aday olurdu(oy potansiyeli ve kas olarak)

Onümüzdeki başkan seçimleri çok ilginç olabilir. Hillary' nin aday olması çok kuvvetli bir olasılık ve tabii kazanması da. Hele karşısına Bush çıkarsa garanti gözüyle de bakılabilir. Benim merak ettğim o zman Bill Clinton' un unvanı ne olcak. Hillary' ninki yıllarca first lady idi. Bill de firs gentelman mi olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

İğrenç bir espri yapiim. Hillary başkan olursa Bill'e First Gentleman mı dicez hahahha

evet irençti tamam.

Bu arada yahoo'nun seçimle ilgili sayfasında şöyle bişi vardı.

"Would ban the state from using race, ethnicity or national origin to classify people in public education, contracting and employment."

Bu soruya yanıt vermiş seçmenler ve
x- No 4,684,977 - 64 percent
Yes 2,615,133 - 36 percent

sonucu çıkmış. Ben soruyu anlayamadım biri açıklarsa sevinirim. Ya normalda ingilizce biliozda 2 haftadır okulun bürokrasisi ile uraşıorum, brak ingilizce, türkçe anlayacak kapasitem kalmadı.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 08 October 2003 17:44 tarihinde demiş ki:
İğrenç bir espri yapiim. Hillary başkan olursa Bill'e First Gentleman mı dicez hahahha

evet irençti tamam.

Bu arada yahoo'nun seçimle ilgili sayfasında şöyle bişi vardı.

"Would ban the state from using race, ethnicity or national origin to classify people in public education, contracting and employment."

Bu soruya yanıt vermiş seçmenler ve
x- No 4,684,977 - 64 percent
Yes 2,615,133 - 36 percent

sonucu çıkmış. Ben soruyu anlayamadım biri açıklarsa sevinirim. Ya normalda ingilizce biliozda 2 haftadır okulun bürokrasisi ile uraşıorum, brak ingilizce, türkçe anlayacak kapasitem kalmadı.[hline]This Cat Scratches Free.

Soruyu anlamadın ama seçimle ilgili sayfada olduğu için seçimle ilgili oldugunumu düşündün ehehehe...
Sosyal ağlarda paylaş

The Governor

Gelecekten gelen bir cyborg Kaliforniya Valisi seçilir.

Yön: James Cameron
Oyn: Arnold Schwarzenegger

helal olsun adama valla, o kadar çamur attılar gene de kazandı saçimleri. adı tacizciden naziye kadar çıktı bu uğurda.. :-p

kalifoniya'yı batıracaksa bize ne, üzülsem üzülsem artık film çekemeyeceğine üzülürüm. süresi dolduğunda artık terminator, predator tadında rolleri yapamaz herhalde..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 08 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
Sadece kovboydan mı? Zamanında Aktörden başkan da çıkmıştı Amerikada. Amerikanın en kötü dönemlerinden biridir Ronald Reagan dönemi.

ehe zaten kovboy dedigim ronald reagandı :)
adam john wayneden dayak falan yiyodu bazı filmlerde :)

hmm demek john wayne zamanında aday olsa herhalde bi 3-4 kere başkan olurdu adam güneyin goz bebegiydi :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...