Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pre-Aos, Aos ve oyun dengeleri uzerine

nedanko

Öne çıkan mesajlar

cok guclu dedigin itemlari soyleyim, tokuno adasinin guzide samuray ve ninja yadigarlarinin majorleri. onlari kapatin, doom dungeon olmasin.

ps dedigin bisey degil zaten, gült kurmanin tek sebebi ps kasmak ve bod kasmak. exchange olayi. tekele alani da nerfleriz banlayip.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xaty, 17 Haziran 2007, Pazar - 00:32 tarihinde demis ki:

Mirage daha iyisi varken neden kötüsünü oynayalım ki? AOS olunca daha zevkli oluyor işte oyun. Eskiden yokmuş, olanlarla eğleniyormuş insanlar.

Kim demiş "daha iyisi" diye? Diyorum OSI'de Mondain's Legacy oynadım 2 ay. Zilyon yenilik var, zilyon item var. Ama zevk yok. Ben AOS öncesi oynadığım UO'dan kat kat daha fazla aldıysam, AOS benim için "daha iyi" değildir. Yeni gelen her şey iyidir diye bir şey var sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Su anda buraya atesli atesli yazanlar kesinlikle haftada 1 2 gün girecekler degiller sizler devamli online olacaksiniz, kasacaksiniz.
Bunun disinda sunucu sizden ibaret olmayacak 100 kisi var ise bunun en fazla %25i cok uzun süre online olacaktir ve sunucu onlardan ibaret olacaktir.
Kisa süreli online olupta oynamak isteyenler benim gibi, kesinlikle cok daha fazla yani 5 kisi icin 20 kisi yakilmayacak.

Tahmin ettigim kadariyla burada oynayanlarin cogu uzun zamandir oynamiyordu Ultima, sahsen ben 2 senedir oynamiyorum. Burada oynamayi düsünmemim sebebi sadece ortamin güzel olabileceginden eski günlerimizi tekrar canlandirabilecegimizden kaynaklaniyor olmasi.

Bence önemli olan bir arada olmak eglenmek yeri gelince haftada bir günde olsa sabahlara kadar muhabbet etmek. Artik zaten Ultima cagi bitiyor, sabahlara kasip birsey elde edemeyiz. Amac bir arada olmak. Ben demiyorum ki aos olmasin olsun madem isteniyor olsun yine de oynariz oynanacaktir, ama istenilen ortama kavusulamiyacak herkes item pesine düsücek ortam pesine degil.

Voys bu arada dedigin ters kacmisti ama madem öyle ifade etmek istedin, özüre gerek yok. Canin sagolsun =)
oyun iste.
Sosyal ağlarda paylaş

okdir aos'a dondurucez muhtemelen, ama champ leri koymayacagiz bir sure, ve skill cap 120 olacak, toplam 700 (buda aosun ustlimiti 120 gormesinden dolayi) birde item dengesi olacak.. ancak boyle bi dengeleme sistemi olabilir..
sailor sagolsun valla, ona dua edin :)

[ Mesaj 17 Haziran 2007, Pazar - 01:12 tarihinde, nedanko tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...