Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pre-Aos, Aos ve oyun dengeleri uzerine

nedanko

Öne çıkan mesajlar

Ya her şekilde az oynayan ile çok oynayan arasında bi fark olacaktır. Mesela oyun sadece iskelet kesmekten ibaret olsun her iskeletden 10gp çıksın. Az giren kişi haftada 1k kasarsa çok giren kişi 7k kasar. Arada kesin bi fark olacak bunu değiştirmenin pek bi yolu yok.

Bir de şimdi şöyle bir gerçek var ki: aos da itemi olmayan warrior ancak koyun keser. Mage gelir 2-3 büyü atar warrior ölür. Warrior bu arada armut mu toplar derseniz bi kere; warriorda resisting spell kasılı değilse kesin ölür. Mage an ex por + explo kombosuna girer... Bunun dışında mage wrestling kastıysa warrior vurana kadar zaten baya bi süre geçer. Diyelim ki vurdu mage in vas mani der 2 saniyede 50 hp dolar. Protection da attıysa zaten fizzle olmaz... Warrior ise kendisini heallemesi 100 dexi var ise 6 saniye 36-60 civarı bi can doldurur.

Buradan anlaşılacağı gibi aos da item olmazsa serverı mageler kaplayacak. Insure ve item ikilisi aos da olmak zorundadır :/

Preaos deseniz runuonun preaos sinde sadece +3 +15 silahlar yok gene abidik gubidik özellikleri olan silahlar da var. Ayrıca iğrenç bi arayüzü var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bisey dicem bu saatten sonra WoW oynar gibi UO oynucak adamin aklindan suphe ederim ben.
Herkesin burada UO oynamaki stemesinin sebebi Paticik'te tanidigi arkadaslariyla muhabbet + oyun havasini yakalamak, ve de eski zamanlari yad etmek.

Ben bod nedir bilmiyorum mesela, ogrenmeye de pek niyetim yok. Kasinc bisey oldugunu biliyorum cunku ve hem isim gucum var, hem de allah askina bedava ve iki gun sonra kapanabilecek bir sunucuda bir oyun icin birsey kasmak da, iki boyutlu grafiklere sahip bir oyunda birsey kasmak da ortason - lise1 i falan ifade ediyor bana.

Tabi ki oynayanla oynamayan arasinda fark olacak, ama su ilk anlik gaziniz gectikten sonra bir dusunun, oturup kasacak misiniz ya gercekten, o kadar mi bossunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oynama yapın cart curt ama AOS olsun bizde champ basalım otlayalım zıplayalım. Artifact gibi hayvanlıkları kapadığınız sürece tek acc olacağından Bodlar yavaş yavaş cıkacaktır. Çok abartı itemlar olmadığı sürecede WoW gibi olmuyor UO. Uo da her zaman skill önemini koruyor yani. Neyse bu kadar diceğim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...