Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nick Carle Fenerbahçede...

Stifler

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Trabzonsporla anlaştı diye bi haber var Nick Carle için haberiniz olsun? Ne kadar doğrudur bilmiyorum tabii..

Aziz yıldırım konusunda ben de aynı fikri paylaşıyorum Darkrider, asla sevmeyeceğim karakterde bir insan, ama takımına çok şey kattığı ve takımını çok yükselttiği ortada. Kaldı ki başa geldiğinde 6.lığa kadar düşmüş tarihin en kötü fenerbahçesi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yine de gerek kendini herkesten takımınıysa tüm diğer takımlardan üstün görüşü olsun, gerek açıklamaları olsun gerekse düşmanca tutumu ve muhalefet üstündeki etkisi ve taraftar yönlendirmesi olsun sevmediğim ama takdir ettiğim bir adam.

Ama neden yalanladıklarını ben duymadım haber varsa koyar ya da kısaca özetlersen sevinirim merak ettim. Hani kulübün saygınlığını bozar diye düşünüyordum ben sürekli yalanlayıp sonra da o oyuncuları almanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte takım şampiyonluğa oynarken bu haberlerin takımı etkilemesini istemedik gibisinden bir açıklamaydı.Haklı sonuçta herşeyden çok yabancı kontenjanı full bir takım ve gelecek sezon için bir yabancı ile anlaşılmış olarak şampiyonluk için mücadele ediyorsun.Bu bir kere kafadan kadrondaki tüm yabancı oyunların oyun düzenini,psikolojisini bozar "ulan beni yollayacaklar galiba" diye düşünür.Zaten Fenerbahçe neredeyse yabancı oyuncuları üstüne kurulu bir takım,yabancıların sistemi bozması takımı çökertir,şampiyonluktan olabilirlerdi.

İyi yaptı yani Aziz Yıldırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

nie bizle kendinizi kıyaslıyorsunuz ki ?

fener şampiyon olduğunda şöyle bir açıklama bekliodum yönetimden ;

Basında yer alan 2006/07 sezonunun şampiyonu fenerbahçe olduğu iddaları tamamen asılsız olup, 2007/08 sezonu öncesi takımımızın moralini bozmak ve rehavete kapılmasını sağlamak amacıyla yazıldığına inanıyoruz. herkese duyurulur. fb yönetimi
Sosyal ağlarda paylaş

nocom
üye [şikayet et]
§ 15 Haziran 2007, Cuma - 14:21 [ özel msj ]
fifanın sitesinde, wikide falan bile yazdı bu transfer. ama fener yonetımının haberı yokmus bu transferden. sizi gidi gidi :D:D:D

zaten baki nickten iyi bunuda söliyim black ^.^

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nocom

aha bunuda wikipedi yazmış,buda dogru sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

black efsana gençlerde ha :D:D:D:D:D:D

said:
Stifler
üye [şikayet et]
§ 14 Haziran 2007, Perşembe - 12:46 [ özel msj ]
5 yıl öncesini niye konuşuyorsun ki.
adam paşa gibi 2007 de yılın futbolcusu ve forumda taraftarlarla konuşuyorum hepsi ölüyor çok iyi adam diye.

nocom hakkaten boş konuşuyorsun ya.
yeter abi. yeter.
biraz objektif olun be.

kapalı kutu ama taraftarların dediğine bakılırsa adam orda bir efsane.
Sosyal ağlarda paylaş

ya nocom sen ve blcak 2nize hastayım he sabah şekerleri gibisiniz orayada böle bişiden anlamaz ama anlamış taklidi yapan böle yılışık yılışık konusan ve karsısındakine laf soktuğunu zanneden insanlar var onları izliyip onlar nefesim kesilene kadar gülüp dalga geçmek zewkli oluyo ya ve aynı duyguları spor bölümü için konusuyorum sizin içinde geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...