Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe tarihi

aytimania

Öne çıkan mesajlar

ayrıca ben gs yi de severim hiç bir zamanda tutupta o vatan haini şu böyle demem atatürk konusuna da gelince tmm ewy fenerbahçeyi ziyaret etti ama ilk bjk yi ziyaret etti gs yi etti mi bilmeme ama herkes bilmeli atatürk komutana da vatandaşa da aynı mesafede davranırdı bu fb,gs ve bjk içinde gecerli bence hepsine aynı sempatiyi besliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yazdım yazdım,sonra sildim.

Şu düşünceyi artık atalım,Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu veya takım tutuyormuydu vs. hiçbir kaynakta yazılmamakta,hiçbir şekilde ispatlayacak kimse de yok.

Külüplerimize verdiği desteği,özellikle Beşiktaş'a verilen desteği kimse yadırgayamaz.Ama verdiği destek yüzünden onu takıma mal etmek bana kalırsa tamamen saçmalıktır.

Cumhuriyet'in ilk yıllarında 4 büyük spor külübü vardı;Beşiktaş,Fenerbahçe,Galatasaray,Kadıköy Spor Kulübü(gerçi çok büyükte değildi ama :) ).Hepsinin tarihinde mutlaka Atatürk geçer...

Büyüklük savaşında en azından Atatürk gibi liderlerimizden faydalanmaya çalışmazsak çok iyi olur,çünkü cidden boku çıkmaya başladı bu tartışmaların...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werevolf ağzını topla yoksa ben toplarım akıllı ol
onu koyma amacım başka ilk önce onu bi anla sonra konuş konuşurkende adam ol yoksa kötü olur bu sana uyarımdır

bu nası bir lafa giriş, klavye delikanlılığının güzide örneklerinden

said:
ve o resmi neden koyduğuma gelince artık herşeyin çivisi çıkmış anlamında koydum

nedense bu amacını belirten hiç bir ifaden yok orada gayet bu benim fikrim dercesine koymuşsun

said:
o resmide ayrıca gs nin bi taraftar grubu sitesinde yayınlanmış olup özhan canaydına bu resim yüzünden küfür ediyolardı o sitede

bu resmi bir galatasaray taraftar grubu sitesine koyan ve üzerine özhan canaydına bu resim yüzünden küfür edenin galatasaraylılığından ve samimiyetinden şüphe ederim

said:
yavas ve sakin ol

sağduyulu bir uyarı olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar
üye [şikayet et]
§ 10 Haziran 2007, Pazar - 20:09 [ özel msj ]

Werevolf ağzını topla yoksa ben toplarım akıllı ol
onu koyma amacım başka ilk önce onu bi anla sonra konuş konuşurkende adam ol yoksa kötü olur bu sana uyarımdır

bu nası bir lafa giriş, klavye delikanlılığının güzide örneklerinden
neden klavye delikanlılığı yapayım ki ben yapacağım seyi söylerim yapamayacağımı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucky
üye [şikayet et]
§ 11 Haziran 2007, Pazartesi - 01:06 [ özel msj ]
ya neyi tartışıoruzki yalan fenerbahçe tarihi işte..
sdlfjfjdfsj sdpofjsdofdsfj

l
said:
a_bombonera
üye [şikayet et]
§ 11 Haziran 2007, Pazartesi - 11:43 [ özel msj ]
yürü be :)
Live Hard, Play Rugby, Die Ugly
susun be!
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi rezalet o resim nedir öyle yahu, o lise neden fransız askerlerince işgal edildi biliyo musun? ingilizler işgal etmesin diye. işgal sırasında türk bayrağı çeken çok az binadan biriydi Galatasaray Lisesi. Ayrıca Çanakkale Savaşında bir sürü öğrenci şehit verdi, o şehitlerin de pek bir zorunluluğu yoktu savaşa gitmek gibi, gönüllü gittiler. Senin vatanı satan dediğin adamlar öldü Çanakkale'de. Fenerlisiniz anladık da Galatasaraya çamur atmanın ne anlamı var. HA atacaksan çamurunu da en azından kulübe at da Galatasaray Lisesine atma, hiç girdin mi içine bilmem ama girişte koca bi şehit listesi vardır Çanakkale şehitleridir hepsi. Ayıp vallahi ayıp ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Türkiyede gururla Türk bayrağını ambleminde taşıyan ilk takım kim bir araştırın bakalım.

Beşiktaş :)
Amblemdeki Türk Bayrağı ise Türkiye Futbol Federasyonu'nun hediyesidir. Beşiktaş Türk Bayrağı'nı kullanma hakkını Yunanistan Milli Futbol Takımı ile oynanan bir maçta Türk Milli Takımı'nı temsil ettiği için almıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...