Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kidou Senshi Gundam 00

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

2. sezonda bir ihtimal Gundam 0'ın orjinine ilişkin flashback sahneleri görebiliriz. İnternette dolaşırken photonovel'de Moreno ve Vasty'e ilişkin şu official resimlere rastladım:

....

GN Flag

edit: Bu arada son bölümde gördüğümüz GN Flag da 3 tane pseudo Solar Furnace'li imiş. Official work'unu görünce farkettim:

Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Yine Gunota'da yazdığına göre Gundam 00'ın son DVDsi olan 7. disk 25 Temmuz'da çıkıyor. Bizim için asıl önemi extralar kısmında 2. sezona ait promo'lar barındıracak olması. Yani Temmuz'un sonlarına doğru ilk 2. sezon promo'larının nete düşmesine kesin gözüyle bakabilirsiniz, öyle diyeyim yada.

Bandai kıyak geçti ve son DVD'yi erken piyasaya sürdü. (Şu an Amazon'da) Şimdi bakalım 2. sezon promosunun internete düşmesi ne kadar sürecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Setsuna and allelujah are the remaining meisters from s1
setsuna starts in Azadistan, allelujah with sumeragi who rescued him.
Marina critical to setsuna fighting again, but he will use O gundam not 00.
00 has Wol, beam sabre/shield on each arm, Core fighter, gn particle flows through frame not through cables.
Living CPU can live for a long time but can be killed, they have human bodies with modified brain, Libbons created by Aeolia. Nena is not one, but can connect to Veda..
THere is a reason Louise has not replied to Saji for 2 years, she is with EF.
Saji will soon be intergral to CB
Old graham is "dead" now the gundams are all gone.

Yarım yamalak s2 trailerından çıkanlar. Direk Japoncadan çeviri bu kadar oluyor. Spoiler falan değil kafama binmeyin de.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Cuce said:
hadı savas ıcın rahat vurulabilsin kesilebilsin diye uzun cıkıntıları olan böle tiril tiril bişi yapalım.

biraz pratiğe döksünler artık şu throneları...

+1

ama Throneların özelliği o efil efil dizaynları değil mi ?
ama pekte karizma bulmadım çok saçakları var.
Bunun kiti yapılmaz ki yere düşse hemen kırılır hocam. Viktora sormak lazım o dah aiyi anlar

Cast summon Viktor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...