Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kidou Senshi Gundam 00

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

@Kaede-shoi
Geçen haftadan bu haftaya olan gelişmelerle birlikte Lockon'un 2. sezon görünmesinden ümidi kestim diyelim. (Spoiler yapmicam) Yanlız Gundam serilerinin genelinde aradan çıkan karakterler önemli karakterlerse sequel olarak çekilen serisinde mutlaka bir relationship'i çıkıyor. Yoksa Gundam serilerinin genelinde olan birşey bu.

Yeter ki bazı çakma Gundam'larda olduğu üzere ölen adamı 5-10 bölüm sonra iman gücüyle diriltmesinler yeter bence (Andrew Waldfeld - Mwu La Flaga örneğinde olduğu üzere) ki 2. sezon büyük ihtimalle kolpa çıkmaz gibi bir beklentim var.

Koçum Graham, atla GN Overflag'a gel artık!
Sosyal ağlarda paylaş

biner kendisi yahu, zaten binebilmek için tedaviye baslamadı.

bide daha önce şey olayı vardı kızın kopan elini tümüyle regenerate edebiliyolardı, ama gundam lazeri yüzünden mümkün olmamıstı, belki gözünüde toptan yileştirebiliyolardır. ama presedur 3 hafta sürüyo işte

Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım izledim SHS ve Nyoron dan 22-23ü.

HHHHHHHHHAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRR

Kahramanlara layık bir ölümdü valla. Söylenicek bir şey yok. Özellikle Schoenberg'in insanlıktan umudunu kesmemesi, Alejandro'nun göt olması, Allelujah'ın sonunda beynini Soma'ya karşı koruyabilmesi (ver kontrolü Halelujah'a düşündüğün kabahat), Lockon'un Tieria'yı "insan" etmesi ... daha neler neler. Son iki bölümü iyi kotarırlarsa 08th MS Team'in yerini alır benim gözümde Gundam00. Tek dileğim Destiny de 2384023 kere Jesus Yamato'yu plot armor ile korudukları gibi Sarshes'i de korumasınlar. Zaten adamı resmen Deus Ex Machina diye kullanıyorlar, gebersin de bari Lockon'un ölümünü yüceltsin.

Haro: Lockon ... Lockon ... Lockon ... Lockon ...

Ağlama haro beni de ağlatıcan >:

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mechatalk.net/profile.php?mode=viewprofile&u=4663&sid=e5e69cfb26180278f05fdbb48fbdf931

bunu yazanın MAHQdaki cantfakethepunk olduğundan şüpheleniyorum. Adamın imzası bile "Official Soma & Sergei Fanboy" idi.

--------------

Neyse gelecek bölümde elevatorlardan biri savaş sırasında vurulacak. Burası kesinleşti.
Sosyal ağlarda paylaş

traitor?

Bölümleri çevirirkene birşey dikkatimi çekti:

Throne'ler ilk geldiğinde daha pilotlar kendilerini tanıtmadan Ptoleimaos'dakiler de Throne'leri normalde tanımıyor ama Felt ve Lockon tam o anda "bunlar onlar , Throne'ler" diyor.

Aklıma takıldı , acaba Lockon normalde ölmese bir noktadan sonra traitor mu olacaktı? Felt traitor mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Nadleeh? Lockon?

Benzer şekilde Nadleeh ortaya ilk çıktığında görsel tanımı yapılmadığı halde ilk anlayanlar Felt ve Lockon olmuştu. Sanırım buna bir açıklama yapılmalı.

Neyse... Youtube'u açmayı öğrendiyseniz bunu izleyin derim , lol videoları sevmem normalde ama bu aşmış :

http://www.youtube.com/watch?v=JIls2e2eU7c
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...