Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kidou Senshi Gundam 00

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

bölüm 2:

-Sumeragi ve Lockon'u ekibe kattık bu bölümde
-Soma da artık A LAWS üyesi oldu
-Saji, Louise'ın hayatını karartanların normal Gundam'lar değil Throne'ler olduğunu öğrendi

-Earth Federation Türkiye'de de mi?

-Sen ne ayaksın Liu Mei? Nena'yı elemanı yapmış birşeyler planlıyor yine. Ayrıca Nena artık bir emo. (+rep)
-Bölüm bitince "yeni bölümü kaçırmamak istiyorsan MY3 yaz şu numaraya gönder" reklamı vardı sanırım. Kurtlar Vadisi olmuş Gundam.
-Ribbonz'la ilgili kısımlar yine yetersizdi
-Ayrıca -bana göre- şu ana dek en iyi Gundam Ending'ini izledik (gerek görseller gerekse müzik olarak)
-Polat gelecek bölümde mapushaneyi basıp Memati'yi kaçıracak.

kısaca ortalama bir Gundam bölümüydü ama bir hafta beklediğimize pişman etmedi. 10/8.5

Innovators members:

Üyelerin isimleri belli olmuş. Yaratıcılığa dikkat çekerim.

Regene Regette
Revive Revival
Bring Stabity
Anew Returner / Arbor Lint
Healing Care

Sosyal ağlarda paylaş

Tatsuya Ishii'nin RIVER'iyle birlikte benim için şu ana kadarki en iyi Gundam Ending müziğini paylaşayım. Gundam 00 sezon 2 "PROTOTYPE" (Chiaki Ishikawa)

serinin sonuna dair 4 komplo teorisi yazdım bakalım kaç tanesi tutacak:

teorilerim:

spoiler olabilir

1- Lyle olarak bildiğimiz kişi Neill'in kardeşi değil, onun yerine geçmiş bir başka kişi. (Face/Off hesabı)

2- İlk sezondaki Tieria bence öldü, 2. sezondaki Teria ise bence onun bir klonu. (Dikkatinizi çekmiştir, ilk sezonun sonlarının aksine şu an "İnsan olmaktan" bahsetmiyor... zaten ending'de yolu bir mezarlıktan geçiyor)

3- Gundam 0'nun orjinal pilotu bence Ribbonz'du , Innovator'lerin amacı da zamanı gelince bence 4. jenerasyon Meister'lar olarak diğerlerini tasfiye etmeye çalışmak olacak. (ending'de Setsuna'nın elbisesi ve diğer Innovator'ler aynı foto içinde çerçeveye kurşun sıkılmış şekilde görünüyor)

4- Son savaş bence Innovator'lerin eski dünyayı yıkıp yeni dünyayı kurmak için kurdukları bir kolonide (cennet?) gerçekleşecek. (ending'in sonunda gökyüzü delinmiş???) Son savaş Alvaroon gibi ama en az 7 TANE MS'nin aynı arc içinde gelmesiyle olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Dingaer said:

kim bu

ya hapiste marina ismail in yanındaki kim bölüm sonunda gösterilen? Resmini koyamadım şimdi ama bi ara koyarım

spoiler

"Allelujah" diyeceğim de Allelujah'ın suratına karşı kokpitten patlama olmuş yüzü yarılmıştı en son.

Sözkonusu sahne:

spoiler

Hacılar, bölüm 3 RAW olarak nete düştü bu arada... Ama bu kez sublanana kadar birşey yazmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kim bunlar

Allelujah olabilir de orda en son bi marie diyo.
Ondan bi düşündüm obsesif bi karakter olcak onu biliyom da :D
Bi de 4. meister olarak allelujah ı gösterdiğine göre nerden çıkcak bu adam. Aslında bazen sai ye de benzetiyom 4. meisterı da benim hayalgücümde olabilir :d

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

Yara izlerinin olmamasına ben de anlam veremedim, gerçi resimdeki basbaya Allelujah, 3. bölümde "Sen Marie'sin" dedi Soma'ya o da bir an geçmişini hatırladı falan filan. Gerçi ben tüm olanlardan sonra yara bere dolu, nihilistik bir Allelujah tercih ederdim.

3. bölüm de ortalama bir Gundam 00 bölümüydü. 1 hafta beklediğimize değiyor ama. Su patlamaları filan, efektler güzeldi.

4. bölümde Kazuki Yao'nun seslendirdiği karakteri göreceğiz de Innovators hakkında nihayet az biraz birşeyler daha öğreneceğiz sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...