Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılın 11 i

nocom

Öne çıkan mesajlar

Arda sol kanat oynuyor GS'de, hatta Carrusca o yüzden isyan ediyordu. Son dönemlerde 10 numara da oynamaya başladı. Tuncay da FB'de sol kanat. Ha bana sorarsan çakma sol kanat, esas yeri eskisi gibi forvet arkası olmalı o ayrı.

Ama ligde şu an oynadıkları mevkiler aynı.

Aurelio iyi adam hatta çok iyi adam ama onun yerine Appiah'ı tercih ederim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s
üye [şikayet et]
§ 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 01:21 [ özel msj ]
Serdar alexten katbe kat iyidir.
sdlfjfjdfsj sdpofjsdofdsfj

asıl çelişki budur ya bi kere alex ve serdarın oynadığ yer aynı da mı bu adamları kıyaslıyosun eğer böyle bi kıyaslama içine girersen futbol biligini ya sorgularım yada öle bi bilgin olmadığını düşünürüm...
Sosyal ağlarda paylaş

ya gözünüzü seveyim saçmalamayın ben futbolu bilmiyorum diye bas bas bağırmayın serdarla alex bi kere aynı mevkiide değil olsa da olmasa da alexle serdarı farklı kefelere koysak serdarın olduğu kefeye 2-3 tane daha serdar koymak gerekir en az fenere geldiğinden beri 92 maçta 59 gol bir o kadar asist yapan bir futbolcudan bahsediyorsunuz ve sezon başında kariyerinde 200 golü aşmamışmıydı bu?

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 07:28 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yılın 11'ini falan bilemiyorum fakat, bobo bu yılın en başarılı yabancısı ünvanı için alex ile kapışabilir. 20 gol attı adam kupa ve ligde, uefayı saymıyorum. bu adam için iyi değil diyebilecek birisi varsa sonuna kadar kapışırım zira benim için bir forvetin başarılı olması attığı gol sayısıyla da doğru orantılıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad
üye § 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 14:27 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

benim 11:

..................lucifel
ares...cintonik...eagle_dnz...madcat
lorrotar....lucky....toggie.......eternal
............fistan.......smoke

td:nocom
başkan:blackchaos

cemad sağ açıkta oynayabilirim;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...