Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%100 Türk Malı im AVEON

Ragnar

Öne çıkan mesajlar

info lari bedava alabiliosunuz bazi sirketlerden ama host u sizden alma sarti kosuo.Baliklama atlamistim cunku kendi adsoyad.info diye aldim bi baktim host u kendi ark imin server a yonlendiremiorm :)

bu arada aveon a bakmadim ama fake degilse tebrik ediyorum. sonucta her urunu tekel olarak kabullenmek bizde var sanirim,bazi seylerden esinlenmek hatta kopyalamak bile iyidir,gun gelir farkli bir ozelikle on plana cikabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Turk yazilimina destek verilsinde, sizin bu yaklasiminiz, mercedes'ten, bmw'den inip bizim kose basindaki kaportaci hayri ustanin yaptigi kulusture binmek gibi bisi Turk uretimine destek vericem diye.. Ama Turk'ler Sahin, Dogan yapabilme kapasitesine sahip yani (ya da diger bilmediklerim), yapsinlar onlari onlara destek verelim.. Sanki Turk'un kapasitesi bu..
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem gereksinimleri
İşletim sistemi Windows 2000/2003 veya XP olan bir bilgisayar. (Yeni video özelliği Windows XP gerektirmektedir.)
İnternet bağlantısı (geniş bant önerilir)
Hoparlörler ve mikrofon - yerleşik veya ayrı olarak.
Görüntülü görüşmeler için web kamerası.
En az 400 MHz işlemci, 128 MB RAM ve sabit sürücünüzde 15 MB boş disk alanı bulunması önerilir.

süper ya yarıldım okurken.
internet bağlantısı lazımmış :O
görüntü içinde web cam lazımmış :O
Sosyal ağlarda paylaş

ya destekleme diyorsunuz da yok yani illa turk mali diye onu mu kullanacagiz?. skype gibi bir program varken neden cok cok daha kotusunu sirf yerli mali diye kullanayim ki? yok yani iyi birsey olsa tamam kullaniriz, ya da guzel fikirdir fazla rakibi yoktur felan gerekirse donate felan eder destekleriz ama zaten bi ton iyi alternatifi varken kotu bir programi kullanayim ki.

skype de amatordu evet ama ilk ciktiginda alternatifi yok gibiydi. guzel bir fikirdi ve isini yapan bir programdi ondan kullandik herkes gibi. oturur yazar skype a kafa tutacak bir program bende tutar kullanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Domain Name: AVEON.COM
Registrar: GO DADDY SOFTWARE, INC.
Updated Date: 03-apr-2007
Creation Date: 03-apr-2002
Expiration Date: 03-apr-2008

Domain Name: AVEON.NET
Registrar: MELBOURNE IT, LTD. D/B/A INTERNET NAMES WORLDWIDE
Updated Date: 18-oct-2006
Creation Date: 19-aug-2003
Expiration Date: 19-aug-2008

@bone ne yapabilir peki adamlar?
Sosyal ağlarda paylaş

evet site dizaynı kötü, programın arayüzü de güzel değil. programın bir yere gelebilmesi için geliştirilmesi lazım. ama nedir bu tepki onu anlamadım. hiç bir yere gelemeyecek olsa bile yararlı bir proje, türkiyedeki bilgi birikiminin arttığını gösterir. 2 gün sonra geliştirirler programı cep telefonlarında çalışan hale getirirler, wifi ile çalışabilir yaparlar, bedavaya görüntülü konuşursun okulda şurda burda.
ayrıca her sitenin adresinin .com .net olmasına gerek yoktur. hatta olmamalıdır. işlevine uygun isim alınmalıdır. aveon bir firmi mı ki .com alınsın, organizasyon mu .org alınsın? .net alınır, .info alınır, .net.tr alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aveon bir firmi mı ki .com alınsın, organizasyon mu .org alınsın? .net alınır, .info alınır, .net.tr alınır.

.com community'ler içindir zaten şirketler için .com.tr =)
.net.tr de öyle her babayiğit alamaz :) Belirli şartları var diye biliyorum, gerçekten internet hizmeti sağlayan bir şirketin olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

.gen.tr için belge istenmiyor da, haklısın .net.tr yi biraz yanlış değerlendirmişim; servis sağlayıcılar için falanmış.

.com nasıl community abi yapma. oturup arayacaktım hakkaten yanlış mı biliyorum diye de zaten senin yazın çelişki içinde, com.tr .com un türkiye için olanı zaten; birisi community birisi company nasıl olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

.com = commercial (ticari)
.net = network
vs..

bir de şu var. sadece türk diye kimseye destek vermem. verilmemesi de lazım bence. işini iyi yapana destek verilir. pek tabii skype var diye yeni bir messenger ortaya çıkmayacak demek olmaz... ama çıkacaksa da adam gibi çıksın. bunun için de lansmanı da önemli, ürünün kendisi de. bana adam gibi hizmet vermezse, ben de ona değer vermem. bu kadar basittir.

ama pardus mesela.. desteği hakediyor çünkü boş bir proje değil. alanında başarılı. o yüzden ilgi görüyor zaten. gibi...

google örneği verilmiş mesela... google'ın zilyon tane patentli teknolojisi var. internette arama kavramını, internet reklamcılığını, internetten hizmet davranışını, arayüzleri vs. vs.. bir sürü şeyi altüst etti, değiştirdi. yanlış bir örnek olmuş =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bir de şu var. sadece türk diye kimseye destek vermem. verilmemesi de lazım bence. işini iyi yapana destek verilir. pek tabii skype var diye yeni bir messenger ortaya çıkmayacak demek olmaz... ama çıkacaksa da adam gibi çıksın. bunun için de lansmanı da önemli, ürünün kendisi de. bana adam gibi hizmet vermezse, ben de ona değer vermem. bu kadar basittir.

+354376
haklısın valla bu konuda.
düşüncelerim aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten gereksiz yere açmışım topic i

Yanlız anlayamadığım ve çelişkiye düştüğüm bir nokta var.
miting topiclerinde taş üstünde taş koymayan GERİCİ iktidara alev püsküren, Ne mutlu türküm diyene diyen kemalist gençlik neden böyle basit bir başlangıcı hazmedemiyor.

[ Mesaj 13 Mayıs 2007, Pazar - 18:54 tarihinde, Ragnar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...