Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twitter

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Ünlüleri takip etmeyeceksinde ne yapacaskın? Ben tek renkli isim olarak erol köse'yi takip ediyorum =)

Onun dışında gazeteciler -ki cüneyt özdemir ahmethc yardırıyor- ve çok sağlam fotoğrafçıları falan takip ediyorum.

Yazmak çok anlamsız geliyor. Bakıyorum arkadaşlarımın yazdıklarına kızlar zaten paso, yüzüme gülenler arkamdan iş çeviriyorlar tarzı cümleler giriyor.

cidden boş iş twitter neden bu kadar popüler anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Twitter ünlülerinden kastım o değil zaten. ''Twitter ünlüsü'' olanlar.
Kızsa seksi fotograf koyup, erkekse de ''babaneterligi'' gibi komikli nicklerle falan hesap acıp sadece tespit yapıp komikli şakalı şeyler yazanlar.
Genelde followers sayısı ile following sayısı arasında uçurum olur.
Mentionlara cevap vermez, takip etmeyeni takip etmez falan.
Bu tarz kasan tiplerden bahsediyorum.

Aha ben de tespit yaptım dsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın var BİRA gibi, serinletir sıcakta,
kadın var KANYAK gibi, ılık tutar soğukta,
kadın var VİSKİ gibi, içimine doyamazsın,
kadın var LİKÖR gibi, kafayı bile bulamazsın.
kadın var CİN gibi, çarpar her yerde,
... ... kadın var TEKİLA gibi, deva olur her derde,
kadın var ŞARAP gibi, yıllandıkça güzeldir,
kadın var JACK gibi, her haliyle özeldir.
Kısacası her kadın bir İÇKİDİR ama;
RAKI tadında kadın da ömre bedeldir... :)))))))))
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Tweet üstüne sağa doğru swipe edince çıkan o favori rt menüsü falan kalkmış, illa tweet'e tıklayıp sayfayı değiştiricen. Alt menüler rezalet. Listelerime ulaşmam için 5 kere falan menü değiştirmem lazım. Tweet yüklemesi sorunlu, geçmiş twitlerin çoğunu göstermiyor. Çift acc kullananlar için hayat artık daha zor. Vesaire.

Saçma sapan bi güncelleme olmuş.

Ios icin aynen su dusuncelere sahibim, twitter app en dogal gesture sistemini oturtmus nadir applerdendi simdi zerre alakasi kalmamis, tap fest e donmus resmen istedigini yapmak basip bir reply bile izdirap.
Hele o cift acc muhabbeti .... offf.
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalığın dibi. yani bu kadar da büyütülmezki.. koskoca cabletv.com işi gücü bırakmış can sıkıntısından ne kovalamış. bu twitter olmazdı da başka bişi olurdu yani bunları twitter başında olmadan yapan var.

http://www.sosyalmedyaport.com/wp-content/uploads/2011/12/blametwitter-infographic.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...