Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

horde nigth elf pally

phoebe

Öne çıkan mesajlar

Benim Tauren Paladinim var cok memnunum sahsen taletlerimi birazini Frosta Kalani full Assasinationa verdim manyak oldu

http://www.youtube.com/watch?v=krJGpF0_TrQ

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 16:39 tarihinde, onurdolar tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 16:46 tarihinde, onurdolar tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 16:46 tarihinde, onurdolar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce tek atar deyince aklıma ventteki 70 e kasma günlerindeki konuşmalar geldi :P

Outland maplerindeki büyük(Gurulun bebeleri,reaverlar falan) elemanları görünce kaçınla kaçın "TEK ATAR GELDİ" derdik :p

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 19:35 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hem horde diyor, hem night elf diyor, hem de pally diyor.
birbiriyle alakasız şeyler.

sanırım night elf değil de blood elf kastetti.

edit: ben post atana kadar söylemiş zaten.

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 20:24 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu build ile aynı prot warrior gibi etkisiz eleman oluyorsun ama sadece tanklık yapabilirsin öyle istemiştin =)

Karma build istiyorsan prot/retro gidebilirsin çok fazla paladin bilgim yoktur yalnızca mahcup olmaman için okuyarak verdim işte ama iyi bir prot warriordum zamanında :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...