Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight (Batman)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Kotu cikmasinin imkani yok artik. Butun unlu elestirmenler, ve premiere'de izleyenler filmi yere goge sigdiramiyor. 100/100 veren var. Heath Ledger'in kesinlikle oscar almasi gerektigini soyluyorlar. En iyi Villian ilan edenler var.

Filmin aksiyon sahneleri, yapisi, bastan sona tamamen kusursuz diyenler var. IMAX experiance ise muhtesemmis. Ben biletimi aldim :)
Sosyal ağlarda paylaş

"film icin soylenecek geriye kalan tek soz 4,591 kisiden 9.7 aldigidir imdb'den. top 250'de an itibariyle dorduncu sirada. tamam belki ilerliyen vakitte bu puan dusecek, ama hic bir zaman, baska hic bir superkahraman filmi bu notu bir daha gormeyecektir."

"imdb top 250 listesine 4 numaradan giren filmdir, dehşetlere kaptıran, hayretler ettiren filmdir...tüm zamanların en iyi süperkahraman filmi olacakmış gibi görünüyor..."

ne filmmiş abi ya şimdi açıp izlemek istiyorum o derece... ama 1 ay izleyemeyeceğim gibi gözüküyor...

LathspeLL said:
Jack Nicholson'i nerde andirdir ya, ikisininde Joker karakteri olmasi olmasin? :D

e tamam sonuçta ikisi de Joker oynuyor ama bazı sahnelerde direk Jack Nicholson'un Joker rolüne benzettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...