Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight (Batman)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

eski seride öldü saysalarmış keşke. :(

ben ilk iki filmin atmosferinden başka birşeyi yakıştıramıyorum halen. gotham city tam anlamıyla gotik bir çizgiroman şehri gibiydi. oyunculuk ve karakterler gene öyleydi.

neyse bakacağız artık ama joker'in tipi ve devamlı asık suratı olmamış..
Sosyal ağlarda paylaş

İgrenç olmuş ya tek kelimeyle igrenç. Ayrıca youtube'deki yorumlar kafamı attırdı; yok gotham city aynen böyle olmalıymış yeni joker eskisinden kat kat daha karanlık ve gerçekciymiş. Adama sorarlar, hiç mi orijinal batman çizgiromanı okumadınız denyolar...

Edit: Yuha yanlış biliyormuşum orijinal joker aslında aynen bu trailer'deki gibiymiş, yine de hoş olmamış biz güler yüzlü joker'i seviyoruz tim sale'ın joker'ini değil =P
Sosyal ağlarda paylaş

batmanin yeni kostumünü begenmesem de yönetmen chris nolan ın çizdigi yol tim burton dan farklı.
daha gerçekçi ve daha modern bir batman fakat aynı zamanda batmanin frank miller in çizgi romanlarına uygun.

jokerin gerçegi kesinlikle böyledir.ve eminim izledikteen sonra jack nicholson u sevenlerde sevecektir.
fragmandan anladıgım kadarıyla batman joker karşısında gerçekten zor durumlara düşecek.tahminim sevgilisi ölecek ve fragmanın en sonunda batman vuruluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın da dediği gibi Frank Miller joker'i olmuş ve bence şahane olmuş. İlk filmin karanlık havası ve gerçekçiliğini bunda sürdürmüşler. Dört gözle bekliyorum batman hayranı olarak. Bol bol child abuse gibi, violant rape gibi sahneler koyarak batman in görevinin ulviliği daha da ön plana çıkarılmalı hatta. Gotham'ın kokuşmuşluğu artık eski batman filmlerindeki gibi birkaç hayduttan öte olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Geçen gün I Am Legend'a gittiğimde öncesinde böyle 6-7 dakikalık bir fragman gösterdiler. Bütün banka soygununu vermişler bildiğin, ne Batman gözüküyor ne Joker, sadece en sonunda Joker çıkıyo ortaya, "What does not kill you, makes you...stranger." dedi, beni benden aldı bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

E bir dakika şimdi, adam ölmüşse, proje yeniden mi başlayacak, yoksa çekimler tamamlandıktan sonra mı göçtü nam-ı diğer Joker'imiz? Ne olacak şimdi?

Edit: Hımm, şöyle bir okudum haberleri, anladığım kadarıyla proje tamamlandıktan sonra ölmüş aktör. Yazık yalnız, gerçekten çok genç yaşta gitmiş adam. Üzüldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...