Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Yaza kadar sürmeyecek mi dexter? Niye 4 bölüm kalsın finale?

sıpoylır

Deşifre olmaya gelince çok merak ediyorum bende nasıl paçayı yırtacak acaba. Doakes'i suçlu gibi gösterip kendini kurtarabilir ama o zaman birdaha birini killediğinde doakes hapiste olursa dexter olduğu anlaşılır. Nası yapacak acaba..?

Sosyal ağlarda paylaş

dexter 9 hakkında spoiler

çok efsaneydi 9
özellikle evden götürülme sahnesi vs.
michael c. hall aşıyor gerçekten, yani 55 dk sadece solo performans nerdeyse ve bir dakika bile baymıyor
(gerçi şu doakes sinirimi bozmaya başladı her yerden çıkıyor)

vurulma olayını herhalde sakatlandım falan diye açıklayacak seke seke ama evde nasıl sakatlanılır =)
işte bandaj sarar, pantalona geçmesin diye ara sıra değiştirir..

bir diğer olasılık doakes beni bayıltıp kaçırdı diyebilir...

Sosyal ağlarda paylaş

S02E09

Bomba bir bölümdü, çavuşla başı feci dertte, öldürse bir dert öldürmese başka bir dert. Ne yapacak merak ediyorum.
Laila bence bardağı taşıracak ve hakiki dexterle karşılaşacak gibi. Sonunu pek iyi görmüyorum, fıstık gibi ingilize yazık olacak yaf. :P

Kurşun yarasını gizleyecek gibi, başka bir alternatifi yok çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

2x09

Lila'yı da öldürcek bence. Lila rahat bırakmayacak Dexter'ı Rita'yı filan bir daha rahatsız etcek. Sonra Dexter söylediği gibi monsterı göstercek Lila'ya :)

Hayir olduremez cunku adam seri katil degil. Oradaki farketmeniz gereken nokta, Dexter' in sadece kotu insanlari olduruyor olmasi. Onlarin bir kotuluk durumlari yok. Ne katiller, ne uyusturucu tacirleri, ne de insan ticareti yapan kisiler sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...