Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

said:
dizi miamide geçiyor latino crapi bir kenara bırakması gerçekçi olmaz.
latino crap'ten kastım karakterler değil dizinin kültür bakanlığı turizm reklamı gibi olması. gerilimin içine ediyor. ana karakterin seri katil olduğu bir dizide gerilim > miami. açılış jeneriğindeki müziğin yerine kapanıştaki müzik olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Miami'de olmasının sebebi yaz dizisi olması. Nip/Tuck da Miami'de geçiyor. Latino crap'in sebebi de o büyük ihtimalle. Böyle daha rahat izlenen birşey yapmışlar hatta o hale gelmiş ki böyle sayko bir ana karakteri ve öbür saykoları normal birşey izlermiş gibi izliyor insan. Biraz tüyler ürpertmeli, Elrondo'nun salsası yerine elektrikli testeresine odaklanmalı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
güzel dizi ama çok pis bağlıo kendine
bildiğim kadarıyla sezon 2nin ilk 2 bölümü çalınmış[hoş ben inanmadım kesin kendileri internete sızdırmıştır] neyse 3.bölümü heyecanla bekliyorum

[spo]adamcağız bi yandan öldürme dürtüsünün önüne geçemio bi yandan da yakalancam yav diyor güzel kurgulanmış özellikle ilk 2bölümdeki kimseyi öldürememesi sonradan öldürüp rahatlaması :F gerçi öldürmüş müydü ya yanlış hatırlamıyorumdur inş[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
evet daha çıkmadı normalde çıkardı da.. hiç bir altyazı sitesinde yok..

ben de bekliyorum, en ufak diyalog kaçırmamak için..

edit: dizinin ilgi görmemesinin sebebi herkeze hitap etmemesi açıkçası.. yoksa kimsenin dizi kötü dediğini duymadım.. sadece herkez izleyemez kan vs. gibi şeylerden dolayı..

[ Mesaj 16 Ekim 2007, Salı - 01:04 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...