Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

common sense devreye giriyor, pazartes, yani dexterın topiğinde en son bölümü izelemediyseniz ne görmeyi umuyorsunuz son atılan postlarda

ayrıca bir tahminim

liddy cinayeti quinn in ayağına bulaşan kan nedeniyle quinn in üstüne kalabilir, ama quinn şahsen doakes gibi yavuşak bi karakter değil benim gözümde hapse girmesin garibim

Sosyal ağlarda paylaş

SpiderS_DangeR said:

final preview spo

abi previewın son sahnesinde debra dont move derken dont move dediği kişinin önünde kalkık duran eller kadın elleri, büyük ihtimalle lumen, yani debra jordan chase'e dont move diyo gibime geldi benim. tabi dexter lumen'a saldırmıyosa dfs

o eller bildiğin kıllı yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Finali sabahın köründe izleyip en crit yerini buraya yazıcam. Şimdiden söylüyorum. Eğer giripte şikayet eden olursa, konu dışındaki gibi "mitinge katılanın hiç mi suçu yok" felsefesini yapıcam.

sırf şu konuyu dexter başlığına taşıdığın için dayaklıksın ha.
edik: nese vazgeçtim hafta sonu askere gidiom zati sakin olmayı örenmem lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

SpiderS_DangeR said:

final preview spo

abi previewın son sahnesinde debra dont move derken dont move dediği kişinin önünde kalkık duran eller kadın elleri, büyük ihtimalle lumen, yani debra jordan chase'e dont move diyo gibime geldi benim. tabi dexter lumen'a saldırmıyosa dfs

o eller bildiğin kıllı yaw :)

spo

bicak tutan elemanin eller killi bildigin. sag tarafta da lumen ellerini kaldirmis bi sekilde duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

hipnoz

10.bölümü izlerken bu jordan chase'in insanları hipnoz edebildiğini falan düşündüm fsd

sakallı bankacı ölmeden evvel biz masumuz jordan bize bişeyler yapıyodu falan dedi, orda yandı bi ampul

ha bi de ilk kurbanın emir kulu gibi davranması da destekledi bu teorimi

ama sonradan saçma geldi tabi
gene de bilemiyorum

6-7-8-9-10-11'i san 1 haftadır günde 1 bölüm şeklinde izliyorum
valla çok başka bişey bu dexterX(
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

hipnoz

10.bölümü izlerken bu jordan chase'in insanları hipnoz edebildiğini falan düşündüm fsd

sakallı bankacı ölmeden evvel biz masumuz jordan bize bişeyler yapıyodu falan dedi, orda yandı bi ampul

ha bi de ilk kurbanın emir kulu gibi davranması da destekledi bu teorimi

ama sonradan saçma geldi tabi
gene de bilemiyorum

6-7-8-9-10-11'i san 1 haftadır günde 1 bölüm şeklinde izliyorum
valla çok başka bişey bu dexterX(

o emily'nin denyoluğu ve sakallı bankacının göt korkusuyla "ben yapmadım miki yaptı." çekip "valla masumum abey." demesi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...