Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

ilerleyen bölümler

Bu sezonda en çok hoşuma giden 2 yer vardı. Birisi bu bölümde Harry'nin o Dexter'a bakışı, adam o kadar öyle bir bakıyor ki, durumu tamamen özetliyor. Diğeri de, bir yer Debra berserk oluyor parmaklıkların arkasındaki kadını tutup sarsalıyor, orada işte Debra'nın içinde kötülük doğar gibi olmuştu.

edit dark : spoilera aldım
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

I killed an innocent man olayı da çok saçma oldu, 4 sezondur izliyorum dexterın bu kadar aceleci davranıp mallık yapması hiç inandırıcı olmadı.

o kadar acele etmesinin sebebi bence trinity yuzunden. adamı resmen takdir edio dexter bu yuzdende sinirleri bozuldu "bu eleman yapıoda ben nası hayatımı duzene sokamıorm onun gibi" die. o yuzden biraz sinirli falan gibiydi. ondan dolayı bi an once işi bitiriyimde rahatlıyım tarzı dusunmuş olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

elazulruby said:

Bu sezonda en çok hoşuma giden 2 yer vardı. Birisi bu bölümde Harry'nin o Dexter'a bakışı, adam o kadar öyle bir bakıyor ki, durumu tamamen özetliyor. Diğeri de, bir yer Debra berserk oluyor parmaklıkların arkasındaki kadını tutup sarsalıyor, orada işte Debra'nın içinde kötülük doğar gibi olmuştu.

sizin köyde hiç spoiler kullanmazlar mı?...

hoş sende haklısın salaklık bende neyine gidip son sayfaya bakarsın 3.sezonda olduğun halde..
ama ama şeey ben hep direkt son sayfaya zıplardım direkt ne yazılmış diye..

neyse yine de sağol sayende 3.sezondayken daha piyasada yokken

spoiler..

harry'nin hayatta olduğunu öğrendim en azından öyle olmasa bile öyle bi düşünce oluştu kafamda..

üff yaa ne salağım ben bide kardeşim artık spoiler kullanın yaa....
Sosyal ağlarda paylaş

elazulruby said:

sdexsde'e

Harry hakkında düzeltme istersen bak.

Abi sen 3.sezondasın bu Harry her dakika Dexter'ın yanına hayali olarak gelmiyor mu? o işte. Hayatta filan diye sanma biz de bilmiyoruz.

sağol açıklama getirdiğin için;)

bi arkadaş zaten öm den ulaşdı harry amca ile ilgili olay hakkında.Ben dizinin başından beri sağa sola harry hayatta dediğim için böyle bişey görünce çıldırdım resmen kusura bakma eğer biraz ağır gittiysem.Teşekkürler açıklaman için bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

anton

niye vursun abi allah aşkına, vuran bir kere profesyonel birisi, turist cinayeti gibi görünsün diye saatini felan çalıyor.
ayrıca bu son olay tamamen senarist nane yemesi bence, trinity olarak planlanmıştı, sonra trinity ile ilgili planlar değişti diye senaryoyu büktüler, emekli fbi ajanı ölüyor, bi debra nın mı aklına geliyo vuranın boyu vuruş mesafesi felan.
tahminim ya 5. sezona bağlarlar bu hadiseyi ya da şu 2 bölüm önce ölen coni ye

Sosyal ağlarda paylaş

@sparkcaster

ı ıh

öyle bi nane yendiğini sanmıyorum, çünkü dexter sezon sezon yazılıyo ve bi kerede çekiliyo diye biliyorum, yani yolun ortasında hop değiştiriverelim diye bişey yok, ne olacağı baştan sona belli. ayrıca 5. sezona da bağlamazlar, daha önce yapılmış bişey değil, genelde konuyu işleyip kapatıyolar.
o yüzden hali hazırda gözümüzün önünde olan bi karakter yaptı bu işi, ama kadın gazetecinin vurması için de açık seçik bi neden yok. başka kim var kısa boylu bilemiyorum.
edit: turist cinayetleriyle ilgili bütün detayları kadın biliyo bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...