Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

HIMYM artik benim icin bu kadar izledim, sonuna kadar dayanalim bari dizisi oldu. Always sunny, archer, better off ted, community falan gibi komedilerden sonra cok hafif kaldi maalesef.

always sunny is never funny

bu kadar rezalet bişe görmedim ben ya. 3-4 bölüm izledim 1 kere bile mi güldürmez bir dizi. harbi büyük ayıptır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sunny'i seven biri olarak söyleyeyim, HIMYM yazarları ne kadar çukurun içindeyse Sunny de o kadar çukurun içinde. Hatta Sunny konsept itibariyle daha sağlam saçmalayabilen bir dizi. Hatta verilen diğer örneklere bakılırsa Better Off Ted dışında çok iyi gidiyor diyebileceğim bir dizi yok. Ancak iyi gidişatı gayri resmi olarak iptal edilmesiyle sonuçlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

Sunny iptal mi edilmis yahu? Her dizinin inise gectigi donemler var ki Sunny'nin son sezonu haric epik bir diziydi resmen. Iptal olursa cok yazik vallahi, ne dizilere ne krediler verildi 1 sezon icin bu yapilmamali Sunny'e. HIMYM ne zamandir diplerde, bitse de gitsek tarzi oldu artik iyice.

sanırım "better of ted" için iptal edildi demiş orda. sunny iptal edilirse sarı şahinle basarım kanal binasını.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar rahat olun himym'in 2 sezonu var daha çıkacak anlaşılmış şekilde. It's always sunny in phili'nin de 39 bölüm anlaşması var yeni 2008'de yapılan bu da her sezon 13.bölümden 3 sezona denk geliyor yani 7.sezona kadar garanti çıkıyor, 6.sezonda 16 eylül 10'da başlayacak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...