Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çektim izledim :)

Açıkcası hani bir şeye karar vermek çok zor . İyi haber oyun içi grafiklerle çekilmiş bir video ( üzerinden renderlenmiştir , hatırlarsak oblivion'dada izlediğimiz videoları oynayamamıştık ) . Video otobüsün içinde başlıyor . Çevreyi gösteriyor ve en son power armoru görüyoruz :) Sonrada "War Never Changes" diyerek noktayı koyuyorlar . 2.30 dk toplam süre yarısı zaten stand by ve fall 2008 diyerek geçiyor . Ama dediğim gibi oyun içi grafiklerle hazırlanmış . Şehir içi görüntüde açıkcası daha çok bina ve yol , sokak beklerdim . Videoda otobüsün içinden çıkınca görebildiğimiz sadece 5 bina var ve hani etraf karışık . Hani Oblivion'daki tepelerin ve dağların yerine sanki araba hurdalıkları ve çöplüklerden oluşan birikintiler alıcak gibi . Umarım dediğim gibi şehir içini çok daha fazla geniş yaparlar . Dediğim gibi açıkcası 15 gün beklemeye yetmiyecek bir video . Ama grafiklerde sorun yok gibi en azından :)

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 19:19 tarihinde, Deathblade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok bunlar oyun ici video olamaz? Ingame goruntu trailer ile verirler ama en azindan nasil bir atmosfer olacagini gorduk.

Edit: Pardon acele ile okumusum evet render etmisler ama oyunu bu grafiklerle oynamayacagiz elbette =p

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 19:23 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Rapid'e atıyorum şu anda arkadaşlar .

Oyunun grafik motoru ile yapıldığı belli . Dikkat edersen şu ayıcıktan önce gelen bi alet kutusu var . Ona bakınca bariz belli oluyor oyun içi olduğu . Yalnız şimdiden söleyim power armor güzel olmuş :) ama hani içim burkuldu . Gene grafikle kandırcaklar bizi gibi geliyor .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Some comments from Pete Hines, Bethesda's PR-in-chief:

1) Yes, that's in-engine (in-engine means it's done with game assets in our rendering engine, but isn't done real-time. If it was done in real-time, that'd be gameplay footage. This isn't something, for example, that was sent to some house [e.g. Blue Studios] so they could build assets and render it out, and create something for us to release [e.g. Dawn of War 40K intro cinematic]).
2) Yes, that's The Ink Spots singing "I Don't Want to Set the World On Fire"
3) Yes, that's Ron Perlman [voiceover man extraordinaire of Fallout 1 and 2].
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...