Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
"Bloodlines ı yapanlar yapsaydı, o zaman olurdu işte"

valla troika bile yapsaydı bu forumdaki hallice kişi "yok olmamış" diyecekti zira adamların arcanum gibi klasiklerine (int'i düşük karaktere özel, bambaşka dialog ağaçları hazırlanmış fallout serisi bir de arcanum gördüm) bile burun kıvırılıyor.

heh ayrıca doggy'nin mesajına baştan sona katılıyorum, özellikle çarkıfelek diplomacy kısmına ehu

insanların farkında olmadığı birşey rpg'ler açısından verimli yıllarda değiliz. şöyle de güzel bir makale yakaladım 90'lardan bugüne rpg'leri inceleyen: (action rpg'ler dahil)

http://www.gamasutra.com/features/20070411/barton_01.shtml

görüldüğü üzere günümüzde ciddi rpg yapmaya devam eden, düzgün sayılabilecek şirket sayısı çok az. ben sadece bioware, obsidian ve bethesda'yı sayabiliyorum fallout 3 gibi bir oyunu yapmaya yeltenebilecek. bugünlerde konsola portu hazırlanamayan pc oyunları tümden iptal edilirken, şirketler el değiştirirken bethesda'dan iyi seçenek zaten yok gibi.

ha ayrıca öldürülebilir çocuk konusunu unutun. fallout 2 için nile sonradan yama çıkarmak zorunda kaldı black isle avrupa'da satabilmek için oyunu. yok yere satış yasaklarını riske alacak şirket yok bugün eseri miktarda serbestlik olacak diye.
Sosyal ağlarda paylaş

black isle'ın van buren alpha'sından oyun içi video: http://www.youtube.com/watch?v=1uuDKrY7eW0

heh geçmiş olsun doğrusu. atmosfer ve dialogları (hikaye bile demiyorum zira ilk iki oyunda da hoşlanmadığım noktalar vardı) düzgün yaptıktan sonra minigun first person da gayet güzel olur. :p

kaldı ki morrowind ve oblivion'da third person imkanı olduğundan fallout 3'ü de kotor'u filan oynadığı gibi oynar insanlar ille first person'a garezleri varsa.

ekleme: sitedeki müzik hoşuma gitti doğrusu elder scrolls tadında olmuşsa da.

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 02:28 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Concept art ve muzik cok guzel olmus hadi bakalim 33 gun nasil gececek...

Ahaha bir de internette soyle bir poster buldum:
[spo] [/spo]

Rica etsem biri sitede calan muzigi mp3 olarak bir yere upload edebilir mi? Sanirim flash dosyalarindan boyle muzikleri almak icin kullanilan bir program vardi ama adini unuttum.

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 10:49 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

izometrik yapılabilir, bethesda'nın kullandığı gamebyro motoru aynı zamanda pirates! ve civ 4 gibi oyunlarda da kullanılmış. teaser'da görebiliriz neye karar verdiklerini.

gerçi izometrik yapılırsa da en azından fallout'lardaki gibi duvar neyim demeden heryeri görme olayımız olmaz umarım, kapı arkasına saklanıp düşmanı son saniyeye kadar üste çekme olayları 2007'de hazırlanan bir oyuna yakışmaz. :p
Sosyal ağlarda paylaş

louis armstrong bir kere intro'nun yarısında çalınmış. bir de ilk oyunda ink spots var gene credits'de filan. neden bu endişe? oyunu oynayana kadar zaten bütün müziklerini dinletecek değiller ki.

forumlarında da millet panik oldu eyvah oyun elden gitti diye lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...