Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

final

Tüylerim diken diken oldu. Gelmiş geçmiş en iyi drama dizisi. Bu aşmış bir dizi. Tek kelime edemiyorum ama bir milyon kelime etsem de kifayetsiz kalır. İzlediğim en güzel bölümdü sanırım. Mükemmeldi. Çok garip duygular içerisindeyim şu anda, ağlamak istiyorum sanırım. Umarım House'a bişey olmaz :( Konuşamam daha fazla. Off.. :(

Sosyal ağlarda paylaş

house's head - wilson's heart kadar başarılı değildi belki ama bu verdiğim örnek belki de gelmiş geçmiş en iyi dizi finali hazırlığı ve finaliydi...

tabi yine de muhteşemdi şu son 2 bölüm.

çoğunluğun beklediği şey oldu ama eminim çoğunluk da tongaya düşmüştür bölüm içinde. 40 dakka boyunca devamlı sevişmelerinin gerçek olduğuna dair ufak detaylar sunup durdular çünkü. ruj, cuddy'nin bölüm başında "konuşmamız lazım" diye gelmesi, bölüm boyunca cuddy'nin tepkileri, wilson ile konuşmaları, wilson'ın cuddy ile konuşur gibi olması ama aslında konuşmaması vs vs. 40 dakka boyunca iyi hazırladılar ters köşeyi.

bu adamın müthiş bir oyuncu olduğunu biliyoruz zaten ama son 3 dakika içindeki çaresizliği, donuk bakışları falan gerçekten kötü etti beni yahu...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
baya alakasız olcak ama bu house'unkisi gibi bi stres topunu nerden bulabilirim ya. bu sene başında izlemeyi bıraktıydım yazın bi solukta izlicem diye, geçen tnt'de bi bölüme denk geldim 2 yada 3üncü sezondandı galiba, böyle duvara topu atıyo saniyesinde şlak diye geri geliyo top süper sekiyo, hem de sıkıştırıp sıkıştırıp duruyo acaip ayarında bi stres topu =D lazım bana da öyle bişey, biliyomusunuz düzgün bi stres topu bulabileceğim bi yer, özentilik yapiyim şöyle house'un stres topu gibi bi tane olsun =p

acilen öss bitsin şu son sezonu 48 saatte falan bitiriyim ya valla özledim =/

hatta o tvdeki bölüm de şuydu, house ve eski karısı havalanında mahsur kalıyodu, house eski karısının rujunu alıp havalanının biyerlerinde duvara hastalığın olabilecek şeylerini falan yazıp top sektiriyodu işte, hasta da söylemek istediği kelimeler yerine başka kelimeler kullanıyodu hep, kanında parazit mi ne varmış meğersem hatta. öyle işte =D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...