Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

meat loaf'u görünce "ulan dedim ben bunu taniorum." baktım fight club'ta big tits robert paulson'muş.. da aslen ingiltere'de gelmiş geçmiş en çok satan albümün sahibiymiş. böle beatles'ı falan geçmiş. 30 milyon falan satmış. iyiymiş yani. saygılar.. öğrenmiş olduk. bi iki de şarkısını dinlemek lazım. tanimamak ayip galiba adamı :(
Sosyal ağlarda paylaş

520

neden bilmiyorum, daha güzel çekilebileceğine inandığım bir bölümle kutner'a veda etmiştir house md. karakterlerin davranışları, altında yatan sebepler, yazılan senaryo güzeldi aslında; ama "bundan daha iyisi olmalı" fikri vardı kafamda sürekli, ki şu çekilmiş bölüm bile diğer çoğu dizinin en iyi bölümleri kıvamındaydı zaten; ama çıtayı dizinin kendisi yükselttiği için, böyle bir şeyle karşılaşmayı pek beklemiyordum.

kutner'ın gitmesine de üzüldüm gerçekten, fox'un sitesinde de görülebilecek olan videodan da anlaşılacağı üzere yeni ekibin en eğlenceli ismiydi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

House a boş kağıt verdiği için 0 veriyorum. cameron a okunuşlu yazısı için 10 veriyorum ders çıkışı odama bekliyorum. diğerleri beş para etmez hele wilson gitsin yazmayı öğrensin öne lan öyle.

bu arada allahsız senaristler en sevdiğim adamı öldürdünüz. cameron la takas olmasaydı söverdim.

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
i would do anything for love

bu cumleyi duymamis olman mumkun degil.

http://www.youtube.com/watch?v=788H0K5KrYI

bu şarkı mtv de uzuuuun haftalar 1 numaraydı. 2 numara bryan adams'ın robin hood şarkısıydı. o aralar mtv karasal yayın yapıyordu türkiyede. güzel günlerdi çok.
Sosyal ağlarda paylaş

OHAHAHAHAHAHA

http://ausiellofiles.ew.com/2009/04/house-exclusive.html#more

neden o

I understand it was your decision to leave House. True?

KAL PENN: Yes. I was incredibly honored a couple of months ago to get the opportunity to go work in the White House. I got to know the President and some of the staff during the campaign and had expressed interest in working there, so I'm going to be the associate director in the White House office of public liaison. They do outreach with the American public and with different organizations. They're basically the front door of the White House. They take out all of the red tape that falls between the general public and the White House. It's similar to what I was doing on the campaign.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...