Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Mathias said:
5x22'de fight the power kısmındaki kasetçaların markasını bilen var mı? %99 kimse çıkmayacak bilen çünkü genel olarak ne sorduysam cevabını alamadım burda.

Bir gün bir postum okunacak ve cevabını bilen çıkacak bakalım ama ne zaman.

ZINGUS olabilir mi? Hiç öyle bi marka duymadım amaüstünde görülen tek markaya benzer yazı olarak bunu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zingus'a baktım da değil, house m.d. offical forum gibi birşey buldum orda da dememişler.

Ben genelde birşey sormam pek kendim bulurum da, bulamadığım birşeyi de burda sorunca da nerdeyse hiç cevabını alamadım ondan öyle diyorum.

Öteki markaya bakayım biraz. Zaten kasetçalar kısmının içinde ipod var dikkatli bakarsanız. Bölümde izleyin yani, bu yüzden yeni birşey bence bu alet ve alınabilitesi yüskek !
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle cameron hastanım. o nasıl duru bir güzelliktir.

house un durumu tahmin ediliyordu ama konunun işleyişi mükemmeldi.

Çift kişilikli adamı oynayan arkadaşı tebrik etmek istiyorum. Tokat sahnesi çok iyiydi, bekliyordum ama sabah sabah içtiğim nesquik i monitör e tükürttü bana.

düğün müziği olarak canon çalınmadığı için yapımcıları tebrik etmek istiyorum. çok pis küfür ederdim. her dizide, fix olarak karşıma çıkmasından baydım artık.

önümüzdeki sezon mükemmel olacak. house kesin 3 tane deli bulup gizemli hastalıkları çözecektir. hatta ekibi toplamadan önce hastanede bir hizmetli vardı. Oda house un hastanesine transfer olsada ekibe tekrardan katılsa. susuz adamdı.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...