Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

5x20

dizide herşey housela ilgili. ama bakın herşey. kutner öldü, çünkü diziden çıkması gerekiyordu; ama bu şekilde çıkardılar, çünkü house u önplana çıkarmaları gerekiyordu. aslında o kadar gereçek ki dizi, kutner intihar ettiğinde herkes kendince ölüme karşı yaptıklarını yapıyor, biri "umrumda değil" moduna yatıyor, biri yalnızlığı seçiyor, biri sevgilisiyle paylaşmak istiyor, biriyse kendince sebepleri çözmeye çalışıyor.

ama sonunda kutner ın o mutsuz fotoğrafının house tarafından görüldüğü sahne, ve ardından house un o yaşlı gözlerle bakışı sanırım house un da duygularının olduğunun, ve house un gerçekten kendisinin de bir gün o hale geleceğinden korktuğunun göstergesidir.

Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:
cok kotu bee =/

wilson in taziyesi

okuyabilen varsa yazsin. kelime bile secemedim icinden, merak icindeyim.

ekşiden alıntılıyorum:

when you gave me some of your short stories to read, I remember you frantically apologized as you handed them over; that's how shy you were about sharing them. But I don't know why, they were actually pretty good. James Wilson

Sosyal ağlarda paylaş

5x20

kutner'ın kendisinin gitmek istemis olması durumu degistiriyor tabii de =), abi su thirteen'den niye hala kurtulamadık ya, sezon sonunda da o gitsin bari...

kutner yeni ekipte en sevdigim adamdı :, sinir oldum gitmesine, ne yaptıgı belli olmayan dengesiz taub ve hala kendimi kanıtlamalıyım modunda takılan embesil thirteen'le kaldık off, yavas yavas herkes gidiyor bak, elinde sonunda yine orjinal ekip donecek, ben umutluyum ehueh, hala jenerik de degismedi zaten =)...

edik: bir sonraki bolum sezon finali mi bu arada ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...