Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
suBzer0 said:
Bence çok başarısız bir dizi.. Amerikada gündüz vakitlerini değerlendirmek için yazılmış bir senaryo fakat dizi çok fazla tutunca üstüne ekleme seneryolar ve damdan kapıdan girişlerle diziyi uzatmaya çalışıyorlar.. 3 dizi 1 efsane izledim izliyorum ve diziler şöyle sıralanıyor.. Band of Brothers > (Prison Break > Lost > Heroes)
Acilen Battlestar Galactica izle de dizi hayatin sona ersin. Ayni anda 10 dizi izlerdim dizi sapigiydim, BSG'den sonra Heroes ve Prison Break haric her seyi biraktim 4. sezonu bekliyorum cunku boyle guzel bisey cekilemez.

Evet arkadaşlarım tavsiye etmişti onu , sende diyorsan izle diye denemekte yarar var zaten yurtta napıcaz ki başka? wow + dizi..

ben heroes i sadece boşluktan izliyorum valla bu aralar bizimkiler sezon 1'i indirmeyi düşünüyorum. Ali'nin daha bebe olduğu bölümler , bilge'nin vucüt hatlarının oluşmadı bölümler filan.. o bölümlerde cemil bile genç :p
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
suBzer0 said:
Bence çok başarısız bir dizi.. Amerikada gündüz vakitlerini değerlendirmek için yazılmış bir senaryo fakat dizi çok fazla tutunca üstüne ekleme seneryolar ve damdan kapıdan girişlerle diziyi uzatmaya çalışıyorlar.. 3 dizi 1 efsane izledim izliyorum ve diziler şöyle sıralanıyor.. Band of Brothers > (Prison Break > Lost > Heroes)
Acilen Battlestar Galactica izle de dizi hayatin sona ersin. Ayni anda 10 dizi izlerdim dizi sapigiydim, BSG'den sonra Heroes ve Prison Break haric her seyi biraktim 4. sezonu bekliyorum cunku boyle guzel bisey cekilemez.

Battlestar Galactica misyoneri seni :P

ben de izliyim bari ya herkes sevio. South Park dalga geçio die izlemiodum :P
Sosyal ağlarda paylaş

sdfdsfsd

aynısını sayfalar önce söylemiştim,hiro kafana koyim ...

Hayır gelsin bizim burada okumaya gelen üniversiteli japonlar daha kat kat daha güzel,hayır birde senaristlere koyim kendileri ile çelişiyorlar.Kadın mı yok lan oynatacak patlıcan suratlı bir japon koyuyorlar.Kemal Sunal filmlerindeki zenci kadına benziyor s
evet bu konuda çok dertliyim,

Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten takezo kensei nin lafi iiydi. :D

arti hiro cok seker yahu. Yatta demesi birde boyle isinlanirken felan, gozlerini felan bi sıkıyor boyle bi sekle giriyorya, super oluyor :D

BSG ya gelince, berbat bir sciencefiction bence. Gemiler,uzay felan abarti, gereksiz ve sacma...

PB, Lost 2side super. Heroes, ya o kadar kotu degil be, idare eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:
Vardı ya g.tüme kaş göz çizsem ondan güzel olur şeysi. Tam onluk bi durum.

öhm!, nası bi tabir yani git köy kahvesinde tartış tartışabiliyosan, kendi kategorisinde güzel.

Baluu said:

BSG ya gelince, berbat bir sciencefiction bence. Gemiler,uzay felan abarti, gereksiz ve sacma...

BGS berbat değil gerçekten güzel ama bisüre sonra bayıcı bi yanı ortaya çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

spoylır

Sylar radyoaktif abinin yetenekleriyle şehri uçuramadı, bu sefer ölüm ablanın yetenekleriyle insanları kazımaya çalışıyo sanırım:P

Kensei de resmi olarak dark side a geçtiğine göre geçmişte hikayelerdeki asıl kensei Hiro'dur, gelecekte de kensei sembolüyle millete saldıran kişi gerçek Takezo Kensei dir diyebiliriz heralde? Regeneration gücü olduğundan yaşlanmıycaktır muhtemelen, ayrıca bu çatıdan aşağıya atlayıp sağ kurtulmasını filan da açıklar.

Bölüm bayıktı ama Heroes geçen sezon da böyleydi, yavaş yavaş ilerliyip birden atılıyodu, yine öyle bişeyler olucak sanırım. Yavaştan yavaştan yeniden toplanıyolar zaten. Parkman le Mohinder öyleydiler zaten, şimdi bi de Niki katıldı onlara. Böyle böyle toplanıcaklar işte...

Sosyal ağlarda paylaş

BSG aman aman bir dizi değil,ama çok kötü bir dizide değil.

Yani bir çok konuda saçma şeyler olmuştu.Mesela bir gezegende su buluyorlar,o su bize 10 yıl yeter YEAH diyorlar.Gezegende yakıtlık malzeme buluyorlar YEAH BABY 32423432 yıl yeter bu bize.Daha çok saçmalık vardı ama bunlar dizide sadece göze batanlar.

BSG'deki olaylar bence asıl takip edilmeli.Hükümet,askeriye,sivil halk vs. arasındaki olaylar,hayatta kalma çalışmaları,gizli kapaklı işler vs.

İyi bir dizi tartışmasız BSG,özellikle orjinal seri çok çok iyi,yeni seride iyi gidiyor.Hayırlısı asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...