Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]aslında hatırlamak için eski bölümleri izlemek lazım ama üşendim malum şimdi nathan en son başkan değil miydi ? onun hakkında herhangi bir bilgi vermemişler ayrıca aynada kendisine bakınca suratının yarısını peter görmesi(veya tamamı tam hatırlamıyorum) falan bende peter ile nathan arasında jessica-niki gibin bir bağ oluşabileceği sinyallerini verdi, ando'nun bölüm başında gazeteyi getirirken çarptığı adam nathan :P gözümden kaçmadı değil ayrıcana uçan nathan adayı velede uyuz oldum, molly çok tatlı olmuş, parkman karizma olmuş yeni herolar vasat, son olarak bölüm sonunda fede çıkıyor lan dfıdfjs[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]yok ya nikki nin oğlu(ismi hatırlayamadım şimdi kusura bakmayın) bilgisayarlarla oynayıp seçim sonuçlarını değiştirmemişmiydi zaten? bence daha sonradan nathan'a imana geldim şike karıştırdığımızı söyledim filan diye bi kılıf uydurcaklar. ama tabi daha mühim bi soru var bütün bunlara gelmeden önce, nathan nasıl ölmedi?

edik:eagle ın dediğini okumamışım öyle de olabilir tabi ama o da gene aynı soruyu sorduruyor "nathan nasıl ölmedi"

[/spo]

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 01:13 tarihinde, Aegean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla güzel bi giriş belki ama çok aşırı gaz vermedi.. şimdilik ümitleri boşa çıkarmasa dahi jet hızı ile girmedi açıkçası (misal prison break çok hızlı girdi 3sezon ilk bölüm ile) biraz daha bakalım sonra yazarız komplo teorilerini.. sylar'a ne oldu sorusunun cevabını "görüyorum ulan" diyen adamdan daha çok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Benim merak ettiğim Parkman'ın nasıl yaşadığı, bir de 4 ay içinde ayağa kalmış FBI'a kabul edilme noktasına geliyor vs. Adamın karısına vs. noldu o da meçhul. Bu arada Mohinder'la gay hayatı sürmeleri de komik geldi. Peter de hafızasını kaybetmiş masum kız rolünde dasasf konteynıra kelepçelemişler garibimi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
said:
diğer uçan zibidi ise hiç hoşuma gitmedi. saçma sapan robot uzaylı vs konusuyor tam dayaklık

buna bi +1

ayrıca bölüm genelinde çok kötü değildi bence. iyiydi hatta. sırf hironun maceraları için izlenebilir. onun dışında pek bi yalan yani olay yok.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
Bölüm güzeldi ama aklımda çok soru işareti kaldı.
Peter'i oraya kim koydu. Hironun babasını öldüren kişiler mi koydu.Onu öldüren kim.Molly'nin gördüğü hironun babasını öldürenlerden mi.Hiro Geçmişi deiştirdimi Hironun babasının özelliği neydi.Yeni gelen 2 hero (abi kardeş) kızın özelliği sağlam ve tehlikeli.Sylar kızı öldürürse sylar durdurmak imkansız olur.Peterle karşılaşırsa absord ederken kontrol edemesse facia olur.O kızı Sylardan korumak lazım..

[/spo]

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 18:50 tarihinde, DeBuffAndHeal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...