Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

ben her yeni bölümü geldiğinde(belki spoiler diyerekten)

belki busefer düşman hatlarına daha zorlanarak girerler, belki sokka düşman kılığına girdiğinde bi teftişte tanınır, belki bıçaklar insanları giysilerinden duvara saplamaktan daha fazlasına yarar vesaire

umuduyla açıp izliyorum. ayrıcana:

azula'nın jet pack olayı "azıcık" abartı değilmiydi sizce de?

Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
bebe şeyleri yapıyor demedim zaten,çocuklara yönelik şeyler yapıyor.Sonuçta Nick bir çocuk kanalı,Japon animeleri gibi kan,şiddet falan olamaz.

Sanki animeler hep yetişkinlere yönelik yapılıyormuş gibi konuştun :D

Nickeledeon'dan daha bebelere yönelik animeler mevcut mesela (:P)

Ha gerçi seçici olup chibi yerine adult animeler izleyince farketmiyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

314-315

off cok iyiydi ya, ozellikle 15 =)... mai ve suki'nin hastasıydım zaten seriye girdiklerinden beri =), bir ty lee'ye ısınamadım eheh, ama onu da sevicem gibi gozukuyor =)... azula'da ezilsin kendi capında, cat cat yatırdı ty lee =)... ayrıca drall +1, azula'nın jet pack'i iyice sacma olmus artık... tum firebenderlar ucsun o zaman airbender gibi...

bi sonraki bolum ne zaman gelicek simdi biliyor muyuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliiim

eh işte yaw.. çok ara girince soğumuşum herhal. uyku öncesi seyreyleyip jetpacklere güldüm.. sanırım bundan uzun sürdü bölümlerin gelmesi.. hani çok düşünüp cozutmuş olmaları lazım jetpack hedesi için..

şimdi aklıma 3nokta takıldı
1.iroh amcam nerde?
2.şu iri yarı arkadaş bi işe yaracak mıdır? salak bişi işte komik ehahah
3.bi sonraki bölüm 2009dan önce gelir mi? ya da kaç bölüm kaldı ki?

Sosyal ağlarda paylaş

ya bolum bana cok iyi geldi aslında eheh, tabi gec basladıgım ve eski bolumleri de oyle karısık durmadan izledigim icin pek kopmadıgım icin hikayeden buyuk ihtimal =)... iroh'yu hem trailer'da hem de bu iki bolumde gostermemelerinin bir nedeni var bence =), o boyle anime tarihinin en baba girisini falan yapıcak cok gaz bi sahnede eheh =)...

Sosyal ağlarda paylaş

her zamanki gibi, avatar yönetti.
bööle cici cici dvd'lerini alıp torunlarıma bırakıcam valla, çok fena hastasıyım.

314-315

bütün bölüm boyunca gözlerim iroh'yu aradı desem yeridir. bir ara son umutlar da tükendiğinde, hani soğutma kabini işi de patladığında filan, dedim şimdi dalıyo içeri iroh'cuğum, ama gerek kalmadı, sokka yönetti :D

mae delikanlı kızmış, helal olsun. ty lee de az değilmiş. şimdi bunlar yolunu bulup da gaang'e katıldıklarında, mae'ye zuko'yu şöööle sağlam bi pataklamak düşer yannız, haketti çünkü.

diğer yandan, ufak bi shipping parantezi açmak gerekirse, herhalde bu durum zutara'nın sonu olsa gerek. mae eli kulağında bizimkilerin yanına geliyo herhalde, o varken zuko katara ile ilgilenmeyecektir, hele ki kızcaaz yavuklusunu bu derece haketmişken, ehe. velhasıl kataang hız kazandı ki, daha önce de söylemiştim, bendeniz her ikisine de karşıyım ama bilhassa kataang'e karşıyım.

velhasıl bölümler bence basbaya heyecan fırtınasıydı, benim şahsen hoşuma gitti. ama bunca zaman aradan sonra gelen bölümlerde ekibin tamamını, özellikle de aang'i görmemek ayıp oldu hafif. eleştireceksem sadece bunu eleştirebilirim. yoksa yani, bir gün önce seyrettiğim lost'tan aşağı kalır yanı yoktu bence.

Sosyal ağlarda paylaş

14-15

Sokka ve Zuko yönetti resmen, Aang, Katara ve Toph olmadan da çok güzel bölüm olabiliyomuş demek ki(gerçi Toph olsa daha bi güzel olurmuş bence ama olsun). Açıkçası bu bölümün tek eksiği Iroh tu, o da yakında gelir zaten.

Bölümün kalitesini değerlendirirsek: Aylarca bekleyip sonunda 2 bölüm yayınlanınca "bunun içinmi beklettiniz ya?" diye sorduruyo, imba bi bölüm değil. Ama genel olarak güzeldi bence.

Hele Mae yi ancak kenarda köşede 2-3 bıçak atıp somurtup durmasıyla biliyoduk, bu bölümde çatır çatır yardırınca, üstüne bi de Azula ya ayarı verince bayağı bi sempatimi kazandı. Ayrıca Azula yı yamulttuğu için Ty Lee ye de kucak dolusu +rep=)

Bu arada jetpack abartı olmuş tabii ama airbender gibi uçamazlar asla ya, ancak hızlanmak için itiş gücü filan sağlarlar, ötesi olmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...