Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz 3 pati

_ClymoR_

Öne çıkan mesajlar

onun sevgilisi var yalnız yazdım ben
altına cem hemde forumdan dikkat et görmesin yazdı
bende görse bile bişey demiyor yazdım. xaty kadar efendi adam yok çünkü forumda sallamıyor adam.

ki ben çok denedim xaty'i samınlamayı sırf böle evde otururken canım sıkıldığı için falan hiç kalitesini bozmadı. copry'i hala sevmiyorum ama xaty'e de bişey demedik yani.

bari ne yazıldığını görüp sonra aptal aptal konuşsaydın vaztirikz
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

bende görse bile bişey demiyor yazdım. xaty kadar efendi adam yok çünkü forumda sallamıyor adam.

ki ben çok denedim xaty'i samınlamayı sırf böle evde otururken canım sıkıldığı için falan hiç kalitesini bozmadı. copry'i hala sevmiyorum ama xaty'e de bişey demedik yani.

Bu olay için söylemedim abi ben, genel olarak cemin tutumu böyle. Öm ile sohbet ederken falan da abi arkadaşım o benim dediğim insanlara geyikli şakalı giydirdiydi üzdün beni diyip kapatmıştım konuyu da genel olarak konuşuyorum ben. Sonradan bu çocuk iyiydi niye dellendi olmasın. Hep dengesizim ben temalı konuşma işte ^_^

Size göre bi kekoyum ama tanrının gözünde aşkını kalbinden pıçaklayan bi ninca.jpeg
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

Hayır sanki bilmiyoruz sevgilisi vs. olduğunu da, hemen gelip yazmışsınız. Tek mal varlığı saati olan adamla boss kesmeye çalışan semi pro gamerlar gibi hemen ne saldırıyorsunuz. xaty zaten efendi bir adam, copry de sevdiğim, saydığım 3-5 üyeden biri.

Böyle biri çıkıp sürekli bi vukuatlar derdinde, aman kavga olsun da arada benzinle besliyim falan ama çok ucuz numaralar lan bunlar. direkt escape tier.
Sosyal ağlarda paylaş

wastryx denen adama
forumda genel tavrımı geç bi kenara at, coprye genel tavrımdan bahset. ne demişim ne yapmışım bir örnek ver ağır terbiyesizlik ondan sonra klavye delikanlılığına geçiş yaparız burda. sana eşlik ederim tek kalmazsın o konuda yani.
geyikli şakalı giydirdiğim kişide forumun en çingenesiydi.
hatta ben copry'e kalkıp "copry lütfen sende xxx üyesi gibi çingenelik yapma" demişliğim var. lütfen uzuvlarımızı bi kenara bırakarak forumlara post atalım. bir tek sizde yok o alet. bir tek siz angaralı değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...