Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eh ayrılık vakti geldi çattı..

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Söze nasıl başlayacağımı gerçekten bilmiyorum .. burdaki insanların çoğuylan iyi kötü anılar geçirdim hepsine çok teşekkür ederim ancak internet bölümünden de göreceğiniz gibi ard arda 180 milyon fatura gelince babam interneti kapatacağım diye tutturdu zaten bu sene lise 2 yim o yüzden ses çıkarmıyorum kapatılmasında fayda var gibi görüyorum..Her ne kadar internet olmasada arada bir cafeye gider forumlara bakmaya çalışırım .. ah ah düşünüyorumda çok büyük boşluk gibi geliyor eh artık bunada alışacaz :-) pepelek/paticik te bulunduğum süre içersinde beni kırmayıp hoş sohbetlerini benlen paylaşan tüm üyelere teşekkür ediyorum elimden geldiğince internete girmeye çalışıcam..

ÖSS HERE I COME ..

*!Arkasını döner ve karanlığa doğru yavaş yavaş gömülür..*[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...

[Bu mesaj theKingpin tarafından 13 September 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı benim gibi king aslansın :p
müzik olsn oyunları da sil benim gbi.
ben de bırakıyorum az kaldı.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 13 September 2003 00:58 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarı kaldırmıcam güçlü bi iradem var .. sadece net olmucak ..[hline]KinGpiN the striked sazan

garip bi çelişki gibi geldi bana.madem güçlü bi iraden var niye net olmayacak.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke gitmeseydin de sana hergün teknik servislik yapsaydım :P az paticik nerde diye bağırınmadık birlikte ha :) herneyse dostum inşallah güzel bir üniversiteye girip tekrar geri döndüm başlığını görürüz..

bu arada sana tavsiye, madem pc'ni kaldırmıyorsun, ara sıra kafanı dağıtmak için git bir torba single player oyun al :) ara sıra takılırsın..

:tebrikz:
:( :( :([hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
My ICQ Statistics
- My Fistik :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir tek onu beceremedim zaten.. duba gibiyken yemedim içmedim sıçtım 16 kilo verdim internet denilen şeyi bırakamadım.. zaten interneti kısamamamın cezasını çekiyorum ya şimdi..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 13 September 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 13 September 2003 00:58 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarı kaldırmıcam güçlü bi iradem var .. sadece net olmucak ..[hline]KinGpiN the striked sazan

garip bi çelişki gibi geldi bana.madem güçlü bi iraden var niye net olmayacak.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

babası kaldırıcakmış ra_d düzgünce okusan yazdığını adamın anlıcan ama zor gelior herhalde :)[hline]
[b]|Re'nhart Comm. Inc. A.Ş. T.C. Flc. Ltd.|
Icewind J.Crown ‹‹* MauL[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stefan, 13 September 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
babası kaldırıcakmış ra_d düzgünce okusan yazdığını adamın anlıcan ama zor gelior herhalde :)

olm sen cinsmisin.ne saldırıyon.
git işine ya bana bulaşma.
hadi hadi.allah versin karderşim.
alla alla[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

[Bu mesaj Ra_d tarafından 13 September 2003 02:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tell me cool vibration
Living your fantasy
Tell me who, tell me surely, and the name
I'll be stunned, I'll be waiting... Ghosts' horror show
In a darken...
Just say you love
Down, down, wish it's just a revelation
Take me there, take me into a revolution
Down, down, listen to the vibration
Take me home and I'll look into return
Şubi dubi dup Şubi dubi dubi dup dubu
Şubi dubi dup Şubi dubi dubi dup dubu

Hellsing - Intro[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

mesele faturaysa zaten net cafe çok daha pahalıya gelecektir, o yönde bir propaganda yapmayı dene olmazsa.. ;)

ben de benzer bir durumdan muzdaribim, geçmiş olsun. umarım çabuk halledersin..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de okul 29unda açılcak.
çok az kaldı.
bu yüzden boğazlanıyormuş gibi hissediyorum..

Her yaz olduğu gibi bu yaz da bir oyun bitiremedim..
Ama sağolsun sharky sayesinde bol bol anime bitirdim..

okul umarım çabuk biter..
half-life 2, doom 3, world of warcraft oynarım inşallah..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Ra_d'a hastayım, her forumda herkese saldırıyor, kavga çıkarmak için herşeyi yapıyor, geçenlerde de aynı şeyi Vizyonda Bruce Almightyle ilgili bi forumda yapmıştı. En iyisi hiç takmamak, o da kendince eğleniyor yavrucak, boyu uzuyor laf yetiştirince...

Neyse görüşürüz king, özlettirecen kendini ama sakın girme öss den kurtulana kadar şu nete, 2 sene sonra mutlu dönüşünü bekliyoruz.. Ha arada ayda yılda bir falan cafeye uğrarsan buraya da msg falan atarsın ha.[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor rad burda tatsızlıkmı çıkarmış adam madem güçlü bi iraden var net varkende tut kendini fazla fatura gelmesin demiş ordan stefan babası kaldırıo ne diosun demiş
sende rad hep ortamı karıştırıyor diyosun valla bu durumda da ben senin hastan olurum ne güzelde ortamı karıştırıyorsun helal olsun[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...