Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en rezil olduunuz an ! :)

asterix

Öne çıkan mesajlar

Kampüste 3 arkadaş yürüyoruz. Yolunda tam kenarındayız biraz sıkışık olunca sola kaydık çimenlere daldım. Çimenlerde de direkler dikili. 2 direğin ortasından geçeyim dedim. Sonra dooooooooonnnnnnnkkk diye bir ses geldi. 2 direği bağlayan 3. direği kafamda hissettim o an. Hani futbolcular sert şut çekince top direkte patlarya doooooonnnnkkk şeklinde. İşte o derece bir ses çıktı.(50 metre geride oturan arkadaş bile duymuşlar sesi)Fakülteden en az 100 kişi bana baktı o an. Kimseden ses çıkmadı. Çıt yok. 30 adım falan ileriye yürüdük. Yanımdaki arkadaş elinde ne var ne yok att, yattı bankların üstüne deli gibi gülmeye başladı. Sonra bir baktım herkes dağıldı. Çarptığım yerde biraz şişlil oldu. Kantine buz almaya gittim yokmuş. Buzlu su var donmuş dediler onu aldım. Dayadım kafaya. Tamda ders başlama saati. Sınıfa çıktık. Olayı öğrenen arkadaşlarda bir ayrı güldüler. Ben bununla bittiğini sandım ama yanılmışım. Neyse Hoca geldi derse Benim kafaya bastırılmış su şişesi gördü. Naapıyon sen dedi. Hocam kafayı çarptım şişti diyince hoca sordu neden diye.
Hocam aşşada 2 direğin arasından geçiyodum. 3. direği görmedim dedim dedim. Tüm sınıf ve hoca bi daha iptal. O direğin yanından geçerken hala gülüyo arkadaşlar bana.
Sosyal ağlarda paylaş

of bi tane daha geldi aklima.

simdi okuldaydik gecen sene, tenefüs zili calmis.
sinifa dogru ilerliyorum, siniftan cikan eleman bana bir soru sordu. o sirada hala yürümeye devam ediyorum.
bizim sinif koridorun son sinifi, duvar var yani tam sinif kapisinin oldugu ve koridorun bittigi yerde.
ehm neyse. herif sorularina devam ediyor, ben de ayni zamanda arkam dönük bir sekilde sinifa ilerlemeye ve cocugun sorularina cevap vermeye devam ediyorum.
'' seyi gördün mü, nerde biliyomusun, simdiki dersin ne?'' seklinde abik gubik sorular.
evet ilerlemeye devam ediyordum, taa ki yolun sonuna varana dek.
evet, duvara tosladim.
cocuk yikildi gülmekten. gidip bütün sinifa anlatti sonra onlar da güldü .
insan saskin olmasin.

[ Mesaj 18 Ağustos 2007, Cumartesi - 19:21 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim okulun orda eğimli boş bir arazi vardı okula giderken yol kısa oldugu için ordan giderdik. Her neyse o gün epey bir yağmur yağmıştı patika feci kaygan. Hatırlayamadığım bir sebepten dolayı bizimkiler okula doğru koşmaya başladı yokuş aşağı patikadan (sanırım zil çalıyordu) baktım bunlar koşuyor bende koşmaya başladım tam "KOŞMAYIN DÜŞERSİ... " diye bağırıyordum ayağım kaydı ve havada biraz süzüldükten sonra yere iniş yapıp yokuş aşağı 1-2 metre çamurda sürüklenmiştim.Tabi o halde birde okula gitmek zorunda kalmıştım ve tenefüstü :( ama neyseki o gün beden dersi vardi da spor kıyafetlerini giymiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

lise 2deyken bahçede voleybol topuyla futbol oynuyorduk, çevremizde de mini mini hazırlıklar, 1ler, 3ler felan... neyse, birisi topu havaya dikti, baktım üstüme doğru geliyo ben buna vururum dedim.. deyiş o deyiş iki ayağım da yerden kesildi kafa üstü yere çakıldım gerisin geriye... kalkamadım yerden 5 dakika... öyle işte :P bowling topu dışında top sevmem o yüzden :O

bi de ekstra bişi anlatayım, rezillik değil ama ilginç bir şey... okul çıkışı eve doğru yürürken bir gün tombik bi teyze yolumu kesti, baktı bana iyice... "benim oğlumda sen yaşlarda karı kızla oynaştı, sınıfında kaldı, şerefsizzzz!!! inşallah sen de sınıfında kalırsınnn!!!!" demişti.... durup dururken =(

[ Mesaj 18 Ağustos 2007, Cumartesi - 19:34 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hazırlıktayız.mayıs ayı.3 arkadaş formaların içine bikini giyip çantamıza havlu tıkıp sabahtan okuldan kaçtık, denize gidiyoruz.yolda yürürken karşıdan bi kadın hızlı hızlı üzerime doğru gelmeye başladı.ben de çok eski bi arkadaşımın annesine benzettim ve kadın yaklaşınca çığırdım:
ben: AAA güler teyze!!
teyze: değil.benzettin.
kıpkırmızı oldum.meğer kadın yürüyüş yapıyormuş ondan hızlı yürüyormuş.arkadaşlar bütün gün "değil benzettin" demişlerdi.

küçükken başka kadınların elini tutardım, annemin eli diye.

bi de 8. sınıftayken 11 50 oynuyorduk.okulun en kuul çocuğunun önünde koşarken uçuşa geçmiştim.

düşündüm de ben pek rezil olmamışım.böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

üstüm giyinik, yemeğe gidicem. kardeşim havuzda. gel seni bi yere götürcem dedim. çıktı havuzdan kurulandı. tam gidicez, kaldırdım bunu iki elimle salladım havuza fırlattım milletin önünde. bu düşerken beni de tuttu. ben de üstümdekilerle havuza düştüm. herkes güldü. bunun dışında bi rezilliğim yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

madem kusmukla ilgil =) çok içen biri olarak kusmuk anılarım bitmez.

Tarih 11 Haziran 2007
Yer: Nevizade

kuzenle gittik içmeye ertesi gün staj var otelde.Saat 02 oldu nevizadeden çıktık.Ama müthiş içtik 1büyük 1küçük üzerine 6bira bitirdik.
öncesinde hayvan gibi kokoreç midye yedik
içtikten sonra üstüne ıslak hamburger yedik (hiç sevmem)
arabayı bıraktık dolmuşla dönücez.
Kuzene ayılalım arabayla döneriz dedim.Dinlemedi.
bindik
mertere gidicez.dolmuştayım.
Dolapdere de böğürmeye başladım.Sonra sızdım hafiften.Cevizlibağda bi böğürdüm.Hemen kafayı uzattım şöförbeyin camından kustum.Ben dışarı kustuğumu zannediyordum o zamana kadar.
Bi baktım şöförün üstüne ve koltuğun arkasına kusmuşum.
"kusura bakma hocam biraz kustum dedim"
gelen cevap " ne birazı lan amk etrafın! amk" yıkatma parası verdik zaten indirdi bizi merterde hemen =)

bi kerede maça gidecektim.
Golden kokoreç in pisivuraına kusmuştum.Sittin sene temizleyememişlerdir onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Askerdeyim , Balıkesir - yıl 2005 aylardan Temmuz... Tezkereye 30 falan sayıyorum.Komutan karakolda eğitim falan yaptırmadığı için futbola götürmek daha kolayına geliyor , haftada 3-4 kez yandaki lisenin sahasına 11'e 11 maça çıkıyoruz.Ama karakoldaki 4 komutandan 2'si Hataylı , diğeri de hep bilgisayar işlerini hallettiğimden beni feci kolluyor , geri kalan o 1 uzman da benden nefret ediyor.Herkes beni koluyor ya , neyse.

Takımları ayırdık , beni alın dedim , almadı , o uzman da rakip takım için kaleye geçti.Ben de normalde pek maça falan çıkmam o gün çağırmışlar işte oynayayım dedim.Çıktım , o günde şansımıza kolasına oynuyorlar maçı.Kaybeden taraf 3 tane 2.5 litre kola alacak , maça çıktık , ne kadar barzo oynayan varsa kaçrşı takımda , son 10 dakika ve 1 gol gerideyiz.Maç boyunca koşuyorum , kimse de pas vermiyor sinir olmuştum artık.Baktım aniden birisi burun vurdu top tam benim önümde ben de orta yuvarlağın hemen önündeyim.Karşı taraf bomboş herkes bizim sahada.Lan dedim "teke tek kalmışız , alırım onu" , bastım koşuyorum 20 kişi peşimde.Kaleye 15 - 20 metre kalmış , bir baktım adam Spiderman'daki Rhino gibi koşmaya başladı.Yandan gitsem olmayacak , arkadakiler yetişecek.Dümdüz koşsam , çarpışsak ayağa kalkma şansım yok , adam 100 kiloya yakın zaten.Baktım eski halı saha günlerimde kullandığım Vega tekniğini kullanayım adamdan topu sökerim dedim.Adama 2-3 metre kalana kadar bekledim adam hala dümdüz koşuyor.Tam o anda 2 ayak topuğum da yukarı sırtım yere gelecek şekilde hızımı koruyarak kaykaya geçtim.Adamın hemen sağından kayarak geçecektim hesapta.Tam altından geçerken topuğum adamın 2 ayağına da temas etmiş farketmemişim.Ben sıyırdı geçti zannettim , hızımı koruyup topla beraber kaleye girdim.Çoşku bende maksimum.Kalenin içinde Tuncay modundayım , yumruğumla "ALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!" yapıyorum filelere doğru.

Bilmediğim şey ise adam altından geçerken havalanmış ve ensesi üzerinde yere inmiş meğerse.Adam 10 dakika yerden kaldıramadık.Ertesi gün bölüğe falan gitti , 4 gün istirahat aldı kendine.Tezkereyi alana kadar karşısına çıkamadım , adam da beni her görüşünde gülmekten yere yatacaktı nerdeyse.

Askerliğim uzamadı ama gidene kadar aleme feci madara oldum , sonraki maçta "Hamit FIFA oynuyoruz Mortıl Kombat değil" diyor güleyim mi kızarayım mı bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hyatımda 1 kere kustuğumu hatırlıyorum. Başkada hiç kusmadım. Orta okula giderken bir yaz çok feci hasta olmuştum. Tuvalete gittim. Birden boğulacak gibi oldum. Nefes alamaz hala geldim. Hemen içeri babamın yanına koştum.
''Baba nefes alamıyorum.'' cümlesini kurmaya çalışırken odanın ortasındaki halıya bir kusmuşum. Offf çok feciydi. Az sonra altına zıçma hikayesinide anlatacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Lisedeyiz. Önüme basket topu düştü, baktım bahçenin öbür tarafından gelmiş. Böyle gülle atar gibi savurdum topu bunlara, top havada falso aldı. Döndü döndü alakasız duvar dibinde oturan bi kızcağızın kafaya patladı. Kız bayıldı falan.

Ben içeri kaçtım sonra baktım gören oldu mu diye. Benim iki arkadaş dışında topu attığımı gören olmamış galiba. Top nerden geldi diye bakınıyolardı haha. Gülüyorum ama içim gitmişti yav bide kaçtım falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ananemle pazardayız..ufagım baya sanırım tam hatırlamıorm..

oldum olası iğrenirim pazarlardan..niye diye soracaksınız..
bir kez hiç tanımadığım adam, kadın , teyze vs vs ile dibdibe 10 sn de 1 adım yurumek zorunda kalıyorsun..
ikinci olarak yolun ortasında tam önünüzde durup;
-aaa ayşe abla nasılsın
-iyiyim yavrum sen nasılsın? duyduğuma göre çocuğun sünnet olmuş
-ewt yaa, yazık cok agladı yevrüm. ama geçti şimdi..irkek oldu oda en sonunda
-eheh . annen nasıl yevrüm...
gibi sacma sapan muhabbetler ile arkadaki kişilerin sinir krizlerine girmelerine neden olan bir ton insanla karsılasılır.
üçüncü olarak illa ki bir pazar arabası (hani bir ara herkeste vardı. böyle çek çek li, tekerlekli bişi) ile ayağımın üstünden geçen birisi çıkardı. bilemiyorum sadece bana mıydı bu..şans artık hralde

neyse konuya bir geçiş yapayım.

işte ananemle pazardayız bi yerde durduk, ananem bişiler alıyor. Ben de zaten sıkılmışım, bunalmışım pazarın kalabalığından..etrafa bakınıyorum..bir de kafayı çevirdim ki ananem yok..
-aha kaybolduk
dedim.

başladım ilerlemeye..bu kalabalıkta çok ilerlemiş olamazdı. biraz ilerledikten sonra ilerde gördüm ve koştum koluna girdim..

"hadi anane gidelim" yada başka şeyler ( tam hatırlayamıyorum bu ayrıntıyı) söyledim.

biraz ilerledim koluna girmiş vaziyette ki kadının sesi ananemin sesine benzemiyordu..
kafayı bir kaldırdım, kolunda olduğum kişi ananem değil.

"eee ,aaa pardon ..şey" filan diyip geri döndüm hemen.

tekrar geriye doğru kısa bir mesafe ilerledim ki ananem ayrıldı dediğim yerden zaten hiç ayrılmamış..(ya da 1-2 tezgah ötede..gene hatırlayamadıgım bir ayrıntı) .

neyse ondan sonra gittim yanında ama o koluna girdigim kadın tanımadıgım biri çıkınca ciddi bir şaşkınlık yaşamıştım..endişe, utanma , hafif telaş..

ya cok rezil bi anı değil ama o an utanmıstım
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim mal bir beden hocası vardı lisede. Hava yağmurlu diye bize mendil kapmaca gibi salak bi oyun oynattı. Ben ne kadar oynamak istemiyorum desem de zorla oynattı adam. Sınıfta da az dengesiz bir arkadaş var ben onla eşleştim. Koştum mendili kaptım elemanda tam o sırada mendile uzanmıştı bende bi reversele döneyim dedim. Ama arkadaşın bana çarpmasıyla birlikte ıslak yere düşmem bir oldu. Arkadaşlar koptu falan. İşin kötüsü okulun önünde oynuyorduk. Pencereden de görenler vardı kesin. :(
Sosyal ağlarda paylaş

heralde en acısı da sevgiliye rezil olmak.

bi gün sevgilimle birlikte bisikletlerimizle sahile gidiyoduk. bi pazarın içinden geçmekteydik. tentelerin o kalın halatlarla değil de incecik bi çamaşır ipiyle bağlanmış olduğunu farkedememiştim bile.
boğazımdan takılıp yere sırt üstü düşmüştüm kızın yanında.
çok acı vermişti. maddi manevi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...