Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bl ve Mutation Team'e Dair...

lololo

Öne çıkan mesajlar

To dream_endless :

"[ Paticik.com | Forum | VIKI | Özel Mesaj | MyPati | Yardım ]
Copyright 2001-2006 @ Paticik.Com | Another Paticik.com project | test... "

Kaç türkçe kaç ingilizce kelime var bi saysana..

Nick'in ingilizce,nick dedigin kelimede ingilizce, bu sitenin kodlarıda ingilizce,kaynak kodlarıda ingilizce,kullandıgın window'sunda ingilizce,okudumum bölümde ingilizce makine mühendisligi hayatım boyunca kullanacagım terimlerde ingilizce,birçok insanın 2. dilide ingilizce dünyada en geçerli olan dillerin biriside ingilizce kısaca hayatının büyük bir bölümü görmedigin arkafonda saklı olan dilde ingilizce..

Ama sen "to" kelimesine öyle bir takmış ve bunu bir takıntı haline getirmişsin ki ingilizce kullanmak senin için yozlaşmak bozulmak olarak geliyor..
Titre ve kendine gel biraz..

Kusur aramaksa amacın sana ayak üstü 30 milyon tane kusur bulurum diyecek bişeyin kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

cok gereksiz adam war forumlarda cooooooook MT ler cogunlugunun antalyadan olan ayni zamanda bi zamanlar cafelerine gittigim bi cok oyunun (antalyada) onceligini yapmislardir bana gore iilerdir ama adlari cok karismistir boyle seylere reputationlari dusmustur bi cok antalyali playerlar uzerinde CS den hatirlarim :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Iste o buyuk Mutation Team ı yoneten kısıler bole ınsanlardır, dıer ınsanların 1 kelımesıyle guıldden adam atan adamlar.Ve bahane olarakta atılırken Delidana'nın attırdıgı solenmemis, guılddekı hal ve hareketlerı dıyıp kestırılıp atılmıs.

1:Emin misin delidana nın attırdıgına
belki herifin hic ilgisi yoktur herifin gunahını bosuna almamak lazım.
2.Her guild in kendine has kuralları var bi guild e girerken o kuralları okuyup kabul ediyorsan girersin kimse bi guilde milleti zorla sokmuyor.
3.Hic kimsenin guildine hakaret edici laf edilmez gercekten hakediyor olsa bile .Herkez elinden geldigince guild inin adını kucuk dusurucu hareketlerden uzak durmalı .O yuzden bi yerde haksız.
said:
Farm yaparken herkesın genel olarak yaptıgı gıbı dıer farm yapan yaratıga vurmaya gıderken arkadan hemen bı buyu atıp yaratıgı elınden calmaktaydı.

4.Ben genelde 1 kisi bi yerde fram yaparken sorun olmasın diye baska yerde fram yaparım .Bu olay sıradan bi durum ise hic laf atmayıp o da onunkini alsaydı.
5.Ustumdekı earthfury setti neden pvp setti deyilmis ben onu anlayamadım .Shaman setlerinin geneli onun gibi benzer ozellikte madem oyle shamanlar cıplak pvp yapsınlar. Shamanlar instance icin heal yetenegini guclendiren set yaptırıp onu giyiyorlar .
Sosyal ağlarda paylaş

CapriceXante
said:
To dream_endless :

"[ Paticik.com | Forum | VIKI | Özel Mesaj | MyPati | Yardım ]
Copyright 2001-2006 @ Paticik.Com | Another Paticik.com project | test... "
Kaç türkçe kaç ingilizce kelime var bi saysana..

Nick'in ingilizce,nick dedigin kelimede ingilizce, bu sitenin kodlarıda ingilizce,kaynak kodlarıda ingilizce,kullandıgın window'sunda ingilizce,okudumum bölümde ingilizce makine mühendisligi hayatım boyunca kullanacagım terimlerde ingilizce,birçok insanın 2. dilide ingilizce dünyada en geçerli olan dillerin biriside ingilizce kısaca hayatının büyük bir bölümü görmedigin arkafonda saklı olan dilde ingilizce..

Ama sen "to" kelimesine öyle bir takmış ve bunu bir takıntı haline getirmişsin ki ingilizce kullanmak senin için yozlaşmak bozulmak olarak geliyor..
Titre ve kendine gel biraz..

Kusur aramaksa amacın sana ayak üstü 30 milyon tane kusur bulurum diyecek bişeyin kalmaz.

İlk olarak şunu söylemek istiyorum. Senin To .... şeklinde yazına değil, üstte alıntı yaptığım mesajına hitaben yazıyorum bunları.

Tüm paticik te araştırsan bulsan toplasan milyon tane türkçe kelime cümle vardır. Arkadaş en alttaki 2 satırı koyup say bakalım kaç türkçe kaç ingilizce var demiş.
Vermiş olduğun örnek çok saçma.

Milliyetçilik olarak görülmesin ama kendi gözümüzde büyütmeyin bu kadar bunu.
Yurt dışına iş için gidersiniz, ingilizce bilen tercüman tutarsınız.
Yurt dışından iş için gelirler, ingilizce bilen tercüman tutarsınız. Onlar türkçe bilen tercüman tutmaz.
İngilizce bugün dünyadaki en çok gerekli olan bir dil olabilir. Ama bunu kendi konuşmalarımıza da katmanın anlamı yok.
Nick in ingilizce demişsin, bir kere o nick değil takma ad.
Bu sitenin kodları ingilizce demişsin. Hangisi değil ki...

Dediğim gibi yanlış anlaşılmasın burda milliyetçilik yapmıyorum. Ama ben bir kıçı kırık elektronik alet aldığımda içinde ingilizcesinden almancasına fransızcasından çin, japoncasına arapçasına her dil varken benim dil yok. Kendi dilimizi kullanalım her zaman ki, saygı görsün. Ama biz napıyoruz onların diline daha çok saygı duyuyoruz.

Ve son olarak şunu söylemek istiyorum. Arkadaş TO kelimesine karşı çıktı diye yada birşeyler söyledi diye yurdum insanı o kişiyi YOBAZ yapmış ya daha söylenecek ne varki bu konuda bilmiyorum.............
Sosyal ağlarda paylaş

Konu benim sözde bi insan benzeri kişiliksizi guıldden attırdıgım dı nerelere kaymıs ..

Ben kimseyi guıldden atırmadım attıramam bence hiç bi gm onu guıldden at deyınce guıldıne emek veren birini sorgusuz sualsız atmaz ama o adam köpek gibi her yere saldırırsa atılır tabi ben sadece guıld masterına olanları annlattım oda "zaten dengesiz bi cocuk" dedi yani benim herhangi bi etkim yok.

ben tek ama tek anlayamadıgım sey neden topic acılıolar sildiysen sildin carını aglamak neden hala anlamıs degilim bende carlarımı sıldım ama bi gun gelip topic acmadım vallahi diecek bişi bulamıorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...