Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bl ve Mutation Team'e Dair...

lololo

Öne çıkan mesajlar

Simitmisin ekmek misin nesin
sabahtan beri msj ları okuorum millete ne laf atmışın be sen ne kro bi adamsın önce bi kendine bak
salak yakıştırmasını yaptıgına göre ondan da bi farkın olmasa gerek
kapatın naparsanız yapın ne aptalca bi başlık bu ya ceza yien adam buraya msj atıor bizene sizin guild ile yaşadıgınız problemlerden uyun kurallarına yemeyin ceza töbe töbe
Sosyal ağlarda paylaş

yani bana en sacma gelen pvp olayinin itema baglanmasi istersen ustunde rank 14 set olsun eger dogru duzgun bilmiyorsun karakteri ve hala ogrenemdiysen olay bitmistir bisi yapamazsin iyi oynayan bi adam dogru dzgun rare itemlarlada yenebilir adami bence ben ustumde normal rare leather itemlarla zamaninda :P feralken ustu full tier 2 olan bir magei yenmistim hemde buyuk bir farkla olay itemda degil nasil bir yol gittigine bagli pvpde bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi osman ben sana hakaret edıo muyum illa onu mu istiosun ?

topici acanların zihisel sorunları var sildiyse silmiş eyw giysin baska yerde kassın topic acmaya ne gerek var ?

beni kucuk dusurmek mi istiosun senin 3-5 lafınlar ve senin 3-5 arkadasının dıslamasıyla bana bişi olmaz zamanında sende lasthopedeydın daha zg yapamıo ne ezık guıld dıe ayrıldın ben guıldımle ubrs yaptım gunde 9 saat zg denıoruz imanımız gevrıor su an kaplan olan bossu indirme denemelerimiz var beni gectim sen gelıosun ne ezık guıldın var daha ustunde t1 parca yok olamazda daha mc nın kapısıdna gecemıonuz dıosun sonra gelıosun yok delidana şöle yaptı die topic acıosun.+ kendın dedıın beni pwp de yen bende seni tebrik ederim.sonra baktım yok yere mana tide dıkıor bak bende ne var eee bende 37 talent restoyum deyınce kuduz kopek gibi guıldıme saldııor iyi oldu hakettin sen.guıld masterınla konustugumda aldıgım cevap aynen suydu.

ben:ya abicim bu souffless ne denyo bir adam yenilmeyi kabullenemior sonrada guıldıme hakaret edior bence sizin guıldinizi kötü etkilior ..

zaibatsu:haklsın abi o cocuk biraz sorunlu

ben: gereginin yapılmasını istiorum yaptıgı seyler cok yanlıs

zaibatsu:onun adına ben özür diliorum zaten suyu kaynadı onun kusura bakma

bişeyleri yazarken elinizi vicdanınza koyunda yalan sölemeyin bari carı sildim die duygu sömürüsü yapıor ama neden carı hala friend listemde ... bukadar yalan bir oyun fazla

Delidana
Sosyal ağlarda paylaş

hahahahha
ali şekerimi caldı anneme soledım o da alinin annesine soledı
annesı aliyi dovdu ee sonra noldu
bos ısler bunlar
1 mt olsun last hope olsun hede olsun hodo olsun kendı guıld sıstemlerıdır derlerkı bız para toplarız her hafta 20 g kım sorgılayacak
atalarımız ne demis igneyı baskasına cuvaldızı kendıne batır. Bu oyunun amacı ıtem alıp bı yerlere varmak olabılır bazılarına gore benım ıcın arkadaslarımla eglenmektır ıtem olsun olmasın bunu da mt de becerebılıyoruz begenmeyen cıkar
2 bırısı bu ınsanlara ıtemı olunca kız tavlanmıyacaını anlatsın

Daha ne kadar yalan solemeye devam edıcenız bakalım kı soleyın burda kıme ne ıspatlanıyor anlamadım xhantelas bl nın guzin ablası mı kesıldın yoksa arayın benı 0900 910... butun pıslıklerı anlatırım sıze

neyse takılın sız zaibatsu nun dedıgı gıbı azı olan konusur.

Moco ve Karanthis (bakın sadece bu nıckler duyuldu dıye 10 tane mesaj yazmaya kalkısacak bazıları :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Neden hep mt konuşuluyo niye başka guildler konuşulmuyo .Bl de bir ton türk guildi var neden onların hakkında bir tane eleştri yazısı okumuyoruz ateş olmayan yerden duman tütmez demişler demekki oyuncuları rahatsız eden bazı durumlar varki onlarda burada rahatsızlıklarını dile getirmişler çocukca veya değil orası bu konuyu açanı bağlar burası özgür bir forum insanlar fikirlerini ve düşüncelerini yazacaklar karşı fikirlerde olacak tabiki bunda kimse rahatsızlık duymasın
Sosyal ağlarda paylaş

delidana sen bi kere adam gibi adam olsaydın gidip tanıdıklarla konusup halledecegeine souffless le konusur hallederdin konuyu o anda yan makinede oturuodu herseyi gordum hakaret fln etmedi

souffless: beni yenmen normal ben pvp shaman deilim pve shamanım

delidana:bi suru tiar2 item war kestim seni pohahaha

souffless: kesmen normal senin itemler pvp itemleri sizin guild mcye gidemedigi icin bos zmnlarda pvp kasıosunuz beni yenmen normal

ve bu konusma uzerine DELİDANA arkadasımız araya arkadaslarını sokarak "souffless" arkadasımızı attıdı.
ve emin olunki "souffless" characteri silinmisti yanımda ama tekrar adminlerle konusarak tekrar aldırmıs olabilir.
friend listte gozukme olayına gelince oyunun bildigimiz uzere 4 tane data basesi bulunmaktadadır "delete" yaptıgımız zmn sadece 1 tanesinden silinir dier 3 data basede savesi kalır. bu nedenle senin firend listinde gozukmesi normal.

(arkadasın hakaret olarak gordugu yer mcye gidememe olayını solemesi oldu ki 5 yasında cocuklar gibi kıskanıo bence mc yapan guildleri cunki kendi guildi cok ezik sadece pvp kasabiliolar mc kasacak kadar memberleri bile yok)
senin asabiligin kimseyi baglamaz bildigimiz uzere klavye basında butun insanlar asabi oluo ama 2 tanıdıgın war die insanlar emek verdikleri guildden attırman senin cok ezik bi karaktere sahip oldugunu gosterir.

(bu arada account sahibi "souffless" deil ben yani kafeden arkadasıyım topicki "souffless" acmıstır. bugun bi bakayım dedim ne yorumlar gelmis ve kotu seyler gorunce dayanamadım ve bende yazmak istedim olayı goren bir player olarak)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar yalancı olunmaz dıorum oyun için aileni satıcak duruma gelmişssin adam kendi dior gel beni pwpde yen seni tebrik edeyim.

gir bakalım zai ye yalvarmıs mıyım yoksa arakadasım gibi konusmus muyum ben senin gibi 2 item için guildmasterlerin kıcını yalayan bi adam degilim mc farmlamak istesem mt ye girerim eminim zai alır.ama ben bu oyunu biriyle yarısıp ondan daha önce item almak için falan oynamıorum ki yada her tarafımı epic yapmak için kendi halimde takılıorum primalist band yuzuklerini daha gecen zg de tamamladım emin olki eartfury tamamlamıs kadar sevindim küçük seylerden mutlu olabiliorum - yalaka defilim - şerefim var yalan sölemem ...

şimdi git çükünle mi oynucan emzigini mi emicen yoksa baskalaranın golgesinden yasamaya devam mı edicen ne yapıcaksan onu yap 3 yasındaki adam gibi deli dana beni guıldden attırdı bede carımı sıldım sonra hadi dedim paticige topic acayımda bütün wowcular gorsun rezil olsun ipne die ugrsama moron mu zeka yasın ..
Sosyal ağlarda paylaş

DELİDANA sana bundan sonra oyunla ilgili yorumum yok sen saten butun olayi kufurlerinle anlatmıssın paticiğimize kufur soktugun için seni kınıyorum
unutma paticikte takılan bayan patilerde var umarim admin arkadaslar senin bu kufurlerini görur ve geregini yapar

HERKESE SAYGILAR
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ay önce WoW'a ara verinceye kadar MT üyesiydim.

1) İlk olarak oyunda yaklaşık 1 sene boyunca 6 Türk Guildi gördüm aralarında en adam gibi olanı MT idi. Yönetim açısından olsun üyeleri açısından olsun. İtem dağıtılırken standart DKP yöntemi vardır, item konusunda kayırılma olmaz, kimsenin kayırma ile havadan bir item'a konduğunu görmedim. Adam gibi davranan hiçkimseninde Guildden atıldığını görmedim.

2) Shaman gruplaşması yazmış biri. Ben bir Shamandım. Sadece Shamanlara ayrı kanal vardı ve görev dağılımımızı, tartışmalarımızı ordan hallederdik ve hiçbir zaman Shamanlar arasında bir guruplaşma olmamıştır. Biz hep bütündük.

3) MC yaparken yediğimiz Wipelarda eğlenceliydi, tekrar ve tekrar denerdik başarıncaya kadar, ki uğraşılanların hepsi alınmıştır. Wipe olur biz adam gibi işimizin başına tekrar geçerdik. Daima düzenliydik ve adam gibi yönetim olmasa hiçbir zaman o düzen olmazdı.

4) Guild Chat kullanılamıyor? Evet. Adam gibi Classlarımız için, geyik içi, Raid için ayrı kanallarımız var. Ne Raidde emirler geyik arasında kaynayıp gider nede Shamanlar arasınbdaki taktik alışverişi gidip dier sınıf oyuncuları için gereksiz yer kaplar?

5) Kalabalık bir Guildiz. O yüzden maalesef aramızada arasıra arıza tipler karışabilmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

"İtem dağıtılırken standart DKP yöntemi vardır, item konusunda kayırılma olmaz, kimsenin kayırma ile havadan bir item'a konduğunu görmedim."

Uzun uzadıya yazmıştım ama gerek görmüyorum.

O anlattıgın MT'yi Netman , Keisuke , Baranimom , Coredump ve Azapp'a sorarsan sana anlatırlar.

Veya Azap'ın neden charını silip sonra geri almak istedigi zaman Azapp olarak geri verildigini sorarsan gerçek olanları ögrenmiş olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Duzgun ve seviyeli bi sekilde tartısalım.
Buranın insanlara suç ve iftira atılıcak bir platform olmadıgını unutmayalım.
Suan yetkimiz olmadıgı için mudahale edemiyoruz.
Ama bu demek degildir ki ilerde bu yapılanlar unutulucak.

Sakin sekilde devam edelim diye bir hatırlatma mesajı atıyım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...