Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
lanetler yagsın patch yaparken cıktım dışarı gittim gezdim vs vsv svs geldim oldugu yerde kalmis asdasd olmaz böle şey yaa pöf be :P

edit :79. ( Mesh ) patchte kalmıs 101 taneymiş toplam neyse ii gene

edit 2: lanetler gene yagsin patch çok yavas baska bi yerden download etme olayi yokmu ya? flashgetle fln daha hizli ceker ztn bu patcherlada net fln gittimi cektigi yok oluyo :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Şimdiye kadar oynadığım en güzel MMORPG idi shadowbane...

Grafikler falan fesat ama o GvG savaşları, kale basmalar falan müthiş eğlenceliydi...

bedava olması hem iyi hem kötü. İyi çünkü zamanında gösterilmeyen ilgi şimdi oyuna gösteriliyor. Kötü, çünkü beleş olması için oyuna reklam almışlar. Ölünce reklam videosu çıkıyor falan, oyunun havasından çıkarıyor insanı...
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan test serverindayız arkadaşlar. Yakın zamanda 2 tane yeni server açılcak ve şuan için online olan bütün serverlar vipe edilcek. Test serverina gelirseniz bana ulaşın.

Nickerim : Janise , Janisse (Ayrica ben online olmazsam "PreMentat" a tell atın.)

Yeni server açılana kadar test serverindayız. Burda karakter kasmak çok kolay. 10 saatte max lvl oluyorsun. Oyunda görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben anliyamadim aslinda yeterince zaman vermedim oyuna.bu hafta icinde 2 kere download ettim oyunu karakteri lvl 2 yaptim sonra sildim otesine gidemiyorum.ya bi oyunda grafik benim icin cok onemli degildir,ama shadowbane de kontroller,grafik,bilmiyorum cok ters geldi alisamadim.Daoca donus yapicam ben galiba..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...