Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

İki soru sorucam,
-Pencereleri kaydırmak mümkün değilmi? mesela inventory penceresini tutup sürükleyemedim bi türlü.
-Çok kayboluyorum,şehre nasıl dönerim?
-Mouse dışında kontrolu kolaylaştıran tavsiye tuşlar nelerdir?
-Skill cap tarzı birşey varmı,tek bir sınıfta mı ilerlemek iyidir yoksa dağıtsakta hepsini maximumlayabilirmiyim (sword-macefighting falan)
tşkür ettim şimdiden =)
Sosyal ağlarda paylaş

oynamayalı çok olmuş baya unutmuşum..
yeni ve loreplaysiz serverda oynuyor değil mi yeni geleler, kesin mi ?

Skill cap tarzı birşey varmı,tek bir sınıfta mı ilerlemek iyidir yoksa dağıtsakta hepsini maximumlayabilirmiyim (sword-macefighting falan)
tşkür ettim şimdiden =)

demiş buzx, ben de cevap olarak tek bir dala yoğunlaş, ondan biraz bundan biraz yapayım düşüncesine kapılma diyorum.

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 17:04 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin nick ne?
vindication da Runeskin var.. teknik oalrak ölü bi huntress (bow u bile yok aptalın teki geldi kesti kırıldı tamda ilk defa creep kesebilcektim).
kapak var centaur huntress (spear hunt bu)

blailala (yeni srever) da lethe var irikei rogue.. yumruk çalışıyo asassin yapıcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

brailada oynayan yokmu ??

bende herkes oraya gecti diye orda baslamıstım kasmaya vindicationdaki karakteri silip

5 6 kisiyiz buarada burda oynayan varsa beraber takılalım

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 13:05 tarihinde, apple tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 13:07 tarihinde, apple tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk haritaya bak m ye bas. haritada zonelar var. ustune getirince mousu mesela yazio lvl20-35 arasi lvl40-60 arasi die.
boyle beyaz bi yuvarlak bisi haritada. her bolgede 2tane level alani var.ordan kendine uygun olan birtanesine kos.veya genel chatti takip et ordan level grup ara.summonliyabilen biri varsa direk seni gruba alsin.

buarda oynadigin mapseti bilmiyorum ama uthgaard dedigin newbiezonesa ana karaya teleport olman lazim lvl20 den sonra. runemaster bul kendine teleport to another city de.ana karadaki sehirlerden birini sec.2-3 secenek vardi sanirim. hepsini dolas en kalabik olana bindlan onun guild tagini al hatta. diger ikisi bos oluo cunku genelde.

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 16:34 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla direkt fikir değişmek olacak ama bakıldğında server özelliklerinde vindication hızlı exp ve level ile gözüküyor buda demekki en azından ilk başta hızlı bir biçimde denenirken en mantıklısı birde yeni serverdaki yığılmayı hesaba katarsak....Bu arada 126 mgb kaldı fakat indiremiyorum oyunu niye mi?Pcdeki diğer yüklemeler yüzünden...Neyse geç olsunda tam olsun...Irka gelince sanırım insana kayık gidiyor düşüncelerimde toplu olacaksak ve oyunu çözebilirsem herşeye razıyım.(noğta)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...