Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Soru1: Max skill seviyesi 100müdür,
Soru2: Bütün skiller,karakteri yaratırken solda seçtiğimiz skillerden ibaretmidir(değildir evet tahmin ediyorum genede sorayım)
Soru3:Statları-skilleri silme-düzeltme gibi bir şansımız varmıdır,yoksa delete char mı,
Soru4:Polearm-sword ve diğerlerinin avantaj dezavantajlarını kendi düşüncelerinize-deneyimlerinize göre kısa bi komposkszyon halinde açıklayınız.
Her soru 10 puandır,4 soru 40 puan,her halükarda kalıyorsunuz.
Başarılar teşkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

@buzx

chronicle.ubi.com burda forumlar var.
oraya bi goz at istersen ben mesela ordaki hazir bir templatei alip biraz daha degistirip kullanmastim ilk karakterlerimde.oyunda refine etme ( yani train ettigin seyleri birdaha untrain edebilme var ) ama yinede hazir bir template kullanmak fena degil ilk charlar icin.

http://ubbforums.ubi.com/ubbthreads.php?Cat=
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm newbielikle gidip yapılacak son şeyi yaptım ve bir human açtım bakalım sonum ne olacak hehehe lvl5 oldum 2 kezde öldüm puhauhauha.10 a kadar yolum var haydi hayırlısı...
(vindication)Thuthu Ungala-insan bildiğin(100 de 200 silerim de şimdilik oyunu anlayana kadar bunla takılacağım)
Eveeeeet ikinci karaktere geçildi bile ama şimdilik dursun...

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 22:54 tarihinde, Bungala tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yardım eden insan yok, grafikleri o kadar eskidi ki rahatsız ediyor, ayrıca gerçekten tek başınıza level kasmak kadar iğrenç birşey yok. Oyunda tek kalıyosunuz, pati olarak beraber başlasak oynasak güzel olur bu şartla tekrar oynarım onun dışında söylemem gereken: Sildim oyunu direk ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...