Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP transferi (ayıp vallha)

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

Ya 1 numaralı suçLu burda TrimoVax.
Trimovax sen niye kaale alıosun abi bu 3-5 çingeneyi biras daha konussan butun semtini toplar bunlar forum a pff.
cvp atın banada küfür edin şimdi zaten bakmıodum forum a temelli bakmam.adam np transferi yapıo die gururlanıo ben np transferini sizden yapıom ufaklıklar.Trimovax rica ediom cvp verme sunlara ben kapadım zaten ..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu oyundaki isimlerinizi yazarmısınız kim dost kim düşman öğrenelim bizde...

benim oyundaki ismim evil_jackal

çoluk çocuk dienlerde yaşını yazssın

yaşım 24

bakalım kim neymiş ne değilmiş demi hadi kolay gelsin yaşça çok büyük abiler ve sütten çıkmış akkaşıklar...

bu arada ;
Götte balık başı varmı ..?
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
AIiEn said:
Kutsal paticik kuralları

AIiEn said:

Kutsal paticik kurallarına uymam gerektiği için sınırlarımı zorlamamaya çalışıyorum. Günden yaratma çabası içerisinde olduğunuzu farkındayım ama sen ve senin gibi 2 ezikten başkası mesaj yazmıyor (bize cevap hakkı doğduğu için biz de yazmak durumunda kalıyoruz.) Her neyse bak ben sana pm atarak söyledim ünlü olmanın türlü türlü yolları var rejiye uğrarsın seni ünlü ederler dedim dinlemedin. Kendini tatmin etmek istiyorsan bi ayna alarak (şebnem ferah'ın şarkısını hatırlayalım...) çok ta güzel tatmin olabilirsin. Burda bas bas bağırıp; aman NP transferi yapıyolar aman dupe hortlamış.... diyerek kendini tatmin edemezsin. Bi de gelirsem seni "depeden dırnağa datmin ederim" Aş kendini biraz. Bi kere bugdan faydalanıp kolluk yaktığınızı falan da saymıyorum, söylemiyorum. Çünkü onlar legal şeyler dimi? (!) Neyse ben işten güçten fırsat bulursam arada gelir sana cevap yazarım... Yırtınmaya devam et. <>PATİCİK SUX<>
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...