Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP transferi (ayıp vallha)

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

Bu bişimi , Cz de birii beni party e aldı. Çekin dedim çektiler öldüm. Ne oluyoz diye etrafıma baktım. Bir Orc mage ve sürü ile aynı party de orc , 2 tane Human Rogue için teker teker kesiliyor. Cz de parrye alan adamı cekiyorlar rogue da bi güzel kesiyor. Yerlerini tespit ettik ama roguel llar çok tan gitmişti. Yazık Valla Yazık.. nedense bu tür işler bizim türklerin başından çıkıyor ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu photo beni gercekten cok sasirtti ... ben sami abinin boyle birsey yapabilecegine inanmam ama bu photoshop veya baska birsey deilse yikildigim andir ... gece cekilmis olabilir veya 1vs1 yapmis olabilirler ne diyeyim bir sey bulamiyorum sok oldum ... eger bu dogruysa o clandan cikarim .. cunku sahtekarlarin arasinda isim yok .......

ve cevapları ....

BUYURUN ....
http://img142.imageshack.us/my.php?image=lol4ko.jpg

bunu gönderen nasıl bir zihniyet ki bana bunları yazma cürretini gösteriyor :S ben sadece sami abime bunları yakıstıramadıgımı söylemeye calıstım ve benim np trans. veya başka bi sahtekarlıkla işim olmas dedim ama durum ortada nese burda yer kapladıgım için özür dilerim
saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

lan sen ne adamsın lan by_hacker_warwas sana kim olduğunu soruyorum eğer sende erkeksen benim nikim bu diye çıkarsın piyasaya erkek gibi konuştuğunun ardında kalırsın bize yok şu yok bu deyip klandan çıkarım ayağına giren adama ben s... git derim klandan şimdide diyorsun ki işim olmaz o klanla demekki olmuş klanla işin şimdi de senden istediğim adam gibi ismini ver ve hala klandaysan s... git
Sosyal ağlarda paylaş

... eger bu dogruysa o clandan cikarim .. cunku sahtekarlarin arasinda isim yok ....... diyen adama ben o yazdıklarımı derim ve ben de diyorum ki işin yoksa adam gibi nikini verirsin bizde tanırız hiç olmassa haysiyetsizleri bi daha da aramızda barındırmayız
Sosyal ağlarda paylaş

evettt nihayet klanımızdan bir haysiyetsiz daha s.. olup gitti işte benim istrediğim bunu o yazıyı yazdığı anda yapmasıydı geldi lagaluga yaptı kendine laf soletti olayı büyüttü hepinizden bu haysiyetsiz adam adına özür dilerim verdiğim rahatsızlıktan ötürü..........
Sosyal ağlarda paylaş

cevap yazarsın tamam amenna ama yazdığın cevabın ardında durman ve belirttiğin şeyi gerçekleştirmemen beni dellendirdi madem biz böle bi olayı gerçekleştirdik ve madem sen ben burda bi dakka durmam diyosun işte bir dakka bile durmadan çıkacaksın ki adamlığını bilelim haysiyetsiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...