Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP transferi (ayıp vallha)

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

lan adi uzasa ne olur uzamasa şu an uzatan sensin adam gibi ilk yazdığında klandan s... olup çıksaydın bunlar olmayacaktı ama ne yaptın sen uzata uzata sündürdün.............................

şimdi iş işten geçti oyuna gir ya kendin klanı terk et yada ben ilk fırsatta seni atacağım.....
Sosyal ağlarda paylaş

düşünceni ifade et özgürsaün ama erkek gibi arkasaında da duracaksın ben klandan bağırıyorum kim bu adi solesin erkek gibi yada s.. olup çıksın diyorum sen daha bu lafları yiyosun üstüne tatlı istiyosun bu ne adilik bu ne şerefsizlik ve hala diyosun ki düşüncelerimi ifade edemiyecemmi ne zaman düşüncelerinin arkasında durursun o zaman ifade edebilşirsin yoksa seni kimse tınmaz kale almaz ..............................
Sosyal ağlarda paylaş

ve işte mutlu son bu kadar tantananın ardından bu adiyi klandan ellerimle banladım ve şu an huzurluyum...

kusura bakmayın sizleri meşgul ettik ben olayı özelden halletmek istedimsede bu şahıs olayı genele taşıdı sizden gene özür diliyorum.....

sağlıcakla .........
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla bir bağlantım yok. Ikinizin anlamsız bir tartışması war. Sen ordan saydırmışsın küfürleri sonra burda haysiyet dersi veriyorsun. Bu yaptığın doğru değil. Transfer olayına gelince inan hiç şaşırmadım. Senin Sami abin clanıyla birlikte kendisini ezik gördüğü için kosp satın alarak golemlerde (raibadaki) sabaha kadar kastı. Gm sesini bile çıkarmadı. Buna da çıkarmayacağı belli. O yüzden yok ben ban için yaptım yok ben oyunu bırakmak için bir nedenim olsun istedim bunlar yalan şeyler yanlış şeyler. Burda kimseyi savunmayın. Ordan birisi çıkmış yok ona laf söyleyinin alnını karışlarım diyor. Ya bu ne biçim bir mantık, bunu ancak adalete hakim olamayan ve vijdan özgürlüğüne karşı çıkan bir budala söyleyebilir. Son derece yanlış söylemler. Esefle kınıyorum. Bu arada senin bu konuyu buraya getirip açman da yanlış. Bu konu ailevi bir meseledir ve clanında halledilmesi gerekir. Baktın böyle bir şey war clanından sessizce çıkarsın gidersin clanına zarar vermezsin. Böylece oh ellerimle banladım terbiyesizi gibi söylemlerde bulunan şovenistlere zemin hazırlamazsın. Konuya başka bir şey yazmayacağım. Herkese iyi akşamlar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eger bu dogruysa o clandan cikarim .. cunku sahtekarlarin arasinda isim yok .......

bunları şuursuz bir şekilde yazdım yanlış anlaşılmalar neden oldugu için özür dilerim..... amacım kimseyi kırmak vb. deildi TurkishTown clanı kötü bir clan deildir bunun yapılıs amacıda söylendi zaten verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer s_o_u_l yanlız deil bütün clan banlanmaya çalışıo sanırım özellikle DELITYUREKS ve tr_man

http://img475.imageshack.us/my.php?image=asd4lo.jpg

alien ve sheriff ısrarla bunlara ölüyo niyeyse
bunu buraya koymadan önce gittim adamlara pm atmaya çalıştım pmleri blockluydu soul la konuşayım dedim sanki olaydan habersiz gibi konuştu sonra sen karışma benim clanıma gibi bişiler dedi en sonundada aynen şyle dedi
np transfer diye tavuk gibi bagıracagına dupeyi engelle komser kolombo ve pm blocklandı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...