Jump to content

zraile

=o=
 • Mesaj sayısı

  258
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

zraile hakkında

 • Rütbe
  zraile
 1. zraile

  Cypherda neler dönüyor...

  Ske ye gelince ii arkımdır.Ona hak veriom.ii bi duperdir kendisi.Charı silindi.Ama inan diğer şerefsizlerin yanında ske bi melektir.En azından dupe yapınca kendini diil herkesi düşünüordu.Yaptıklarını dağıtıodu.Oyunda item verdiği bi çok oyuncu var.Tanımadığına bile verdi.Bunlardan biride benim.
 2. zraile

  Cypherda neler dönüyor...

  N etwork uzmanı demedim.Network sistemleri.Açıklama yapmakla uğraşmıyım.İnternet bi network sistemidir :D
 3. zraile

  Cypherda neler dönüyor...

  bu serverda charımı kaybetmemek için için +6 hp takılarla gezdim,+8 wood staff taktım.+7 hp elbise taktım.Ama artık +9 elbiselerim ve +8 lycaon stafım var.Charımı alamaazlar.HeaveN clanı bu serverda şerefsiz clanların önde gidenidir.Çoğu bilgisayar network sistemleriyle uğraşıp yararlı diil zararlı işler peşinde olan bi grup noobtur.Gm de oledir.Oyunda gördüğüm bu şerefsizlerle eğerki bi gün yüzyüze gelirsem onların eline benim +10 sopayı verip .ötlerine +21 str takı takacam.Boklarını döke döke koşsunlar.Kusura bakmayın ama gerçekler bunlar.
 4. zraile

  paper mage olmak

  He bide mage shell sevmiom.Paper mage daha karizma gözüküo gözümde.
 5. zraile

  paper mage olmak

  Stuner aynı serverdayız.Nickim sattelite gel 2 skillde kes helal olsun :Ddediğin gibi dd defans takmadan mage aslında çok basit bi karakter ama inan ben takmıorum.Sadece defansım çok fazla.(Takılarım saolsun ama takılarımda bile dd yoh )
 6. zraile

  KO sözlük

  Beyler öncelikle yazdıklarımdan özür dilerim ama lütfen yazdıklarımı olgun bi insan gibi okuyun.Herkese hitab eden bişiler yazmadım.Alınmanıza gerek yoh.Eminim "nerde gördün bi kürt 2 dürt bi sürt" lafınının kimler için kullandığımı az çok tahmin ediosunuzdur !!!
 7. zraile

  KO sözlük

  YAW salla falcı karı a.q.Halalıktan def ediorum onu!!!
 8. zraile

  KO sözlük

  dayı=dai wood staff=kütük staff wizard staff=ay yıldız staff atilla=emmioğlu zombi=abim apos=halam deru=kemal =çoğunlukta bole :) uruk=kürt ( nerde gördün bi kürt 2 dürt bi sürt LoL ) Genelde bu şekilde kullanırım.Monsterlerı akrabalarımın adını vermek zevk verio.Mesela halamı hiç sevmem.mesela Apos kestim mi ahhaaaa halamı .......iktim :D
 9. zraile

  Kullandıgınız Anti-Virus ve Spyware Programları

  Bir bilgisayarcı olarak asla güvenlik programlarını kullanmıorum (siz kullanmayın demiorum) işletim sistemlerini çok ii tanıdığım için sistemde olan bütün değişiklikleri gözle takip edebiliorum.Eğerki kullanmam gerekirse mcaffe güvenlik programları setini kullanırım.4. kez ödül aldı.Özelliği ise virus,trojan,keylogerları isim ve bilgilere göre taramıor bütün dosyaların kodlarını okuyarak zararlı olup olmadığını buluor.(tavsiye ederim.Deneyin)
 10. zraile

  Adam Kaç tane spike vuruor ?

  ok janem kızma bana :D
 11. zraile

  Adam Kaç tane spike vuruor ?

  Aktif olup olmadığını bilmiorum ama ben oyunu bıraktım sadece yorum yapmak istedim.Tabiki herşeyi göz önünde bulundurmak lazım.İllegal bi programda olabilir.
 12. zraile

  Adam Kaç tane spike vuruor ?

  Dogging rate bonuslu takı takıosa skill çabuk dolar.Seri bi şekilde spike vurmaşansı var!!
 13. zraile

  Pazar Alanı Vol: 2

  lvl 62 mage satılıktır.Cyperda itemleriyle birlikte. Server : Cyper lvl: 62 % 55 np : 100 k Nick: SaTTeLiTe Yan char dahil. 750 YTL + KDV = LoL :D ONLY 750 YTL izmirden alıcıları bekliorum.Çok ağlıcam charım gidince :(
 14. zraile

  0_o ben bir insan azmanıyım :P

  Ertem kaç charın var a.q:DBu arada slm şekerim.
 15. zraile

  kim bunu özledi?

  towndan çıkınca önümüze gelen yaratığı peşimize takıp towna sokmak ne zevkliydi beee.Ama artık ne cafem var ne de knight oynuyabileceğim bi cafe :(

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...