Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP transferi (ayıp vallha)

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

arkadaşın herhalde burda cvp vermeye yüzü yok okumuş bunları oyunda bana pm atarak orda ismi geçenlein cladan atıldıgını ve geçerken rejiye ugrarasam beni ünlü yapabilecegini söyledi
ama dikkar ettimi bilmiyorum arada kendi ismi de geçiyor.
bi de ne kadar dogrudun bilemicem ama bu clandan 8 kişi toplanıp sundries kenarında bir party kuruldu hatta party lideri asyaydı sanırım 2 kişi ve arada soul np transferi yaparken bazıları townda oturdu bazıları pk ya devam etti bunu söyledigimde deliureksin partyde olmadıgını söyledi ama nedense pek inanmadım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Siz, bu forum, yazdıklarınız, oyundaki durumunuz, içinde bulunduğunuz eziklik psikoloji, dengesiz ruh hali vs. hiçbiri umrumda değil. Kutsal paticik kurallarına uymam gerektiği için sınırlarımı zorlamamaya çalışıyorum. Günden yaratma çabası içerisinde olduğunuzu farkındayım ama sen ve senin gibi 2 ezikten başkası mesaj yazmıyor (bize cevap hakkı doğduğu için biz de yazmak durumunda kalıyoruz.) Her neyse bak ben sana pm atarak söyledim ünlü olmanın türlü türlü yolları var rejiye uğrarsın seni ünlü ederler dedim dinlemedin. Kendini tatmin etmek istiyorsan bi ayna alarak (şebnem ferah'ın şarkısını hatırlayalım...) çok ta güzel tatmin olabilirsin. Burda bas bas bağırıp; aman NP transferi yapıyolar aman dupe hortlamış.... diyerek kendini tatmin edemezsin. Bi de gelirsem seni "depeden dırnağa datmin ederim" Aş kendini biraz. Bi kere bugdan faydalanıp kolluk yaktığınızı falan da saymıyorum, söylemiyorum. Çünkü onlar legal şeyler dimi? (!) Neyse ben işten güçten fırsat bulursam arada gelir sana cevap yazarım... Yırtınmaya devam et. <>PATİCİK SUX<>
Sosyal ağlarda paylaş

şu resme açıklama yapsanıza ?
safsata yerine son konulan resim ne için yapıldı alayınız banlanmak istedinizde o yüzden elinizdeki 7 leri avril de 8 e bastınız aaa oldu lan naraları içinde sevinip şimdi yaptığınız np transferine üzülüonus dimi sizdemi isterseniz 1000 kere öleyim diosunuz...

yüzünüzün çapı kaç agagiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya tatmin olman için herşeyi yapıcam diye: Dupe yaptım(!), Np transfer ettim(!), Char soydum(!), Adam dolandırdım(!), Skill bug kullandım(!) daha bişeyler istiyomusun? Banka hortumladım, kapkaç yaptım, tiner çektim, adam öldürdüm.... (sicil baya kabarık) Daha dilediğin başka bişey varmı?? Hala anlatamıyorum ben sana: Burda yazılanlar, yazanlar bi tarafımın ucunda bile değil. Ne yapmaya çalışıyorsun buna da anlam veremiyorum. Sana sadece LoL diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

alien : şaşkınmısın umrunda deilse okumassın zorla gözünemi sokuoruz...

mal mal bağaneler uydurup insanları salak yerine koyuyorsunuz buna karşın adam çat die komuş resmi np transfer yaparken kapak olmuş size hala olay karşındaki tavırın çok ilginç konuyu BAŞKA YERLERE SAPTIRMANA İZİN VERMEYECEĞİM !

onca laf ettiniz ona buna saldırdınız bağardınız clandan attınız artisliklerinizi sonlandırmanızı beklemiorum sadece NP TRANSFERİ YAPTIK diyeceksiniz..

ayrıca umurunda deilse girmessin foruma okumassın senin aldığın np de benim umurumda da deil ama kalkıpda bunca kanıta rağmen ben şöyleyim ben böyleyim şöle temizim triplerinize giremessiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

Kopya çekiyomuşsunuz çektirmeeeeeem. Sigara içiyomuşsunuz içirtmeeeeeeem. Ön bahçede top oynuyormuşsunuz oynatmaaaaaam.... Yürü be trimovax kim tutar seni?!!!!! Eziklerin piri, izin verme böyle adamlara aman diyim. Büyüksün yürü beee kim tutar seni yaaa??? Konuyu saptırmanıza izin vermeeeeem Aslanım benim Fatma GİRİK mübarek!' Yürü koçum yürü aslanım benim. Seni dinleyeceklerdir (nerleleriyle bilinmez) Dallamalıklara devam trimovax sen en büyüksün... Bi de günün sözü geliyor
"TABAK DA ET, KARTAL TİBET" Ulen ezik olduunu tahmin etmiştim de bu kadar cüneyt arkın kesileceğin aklımın ucundan bile geçmezdi. Yazık EziK BüzÜk
Sosyal ağlarda paylaş

@Cancel : la uza git. ne o ekibi kurosunuz? 3 ünüz yetmedimi 5 i 8 i arıonus ?
hayırlı olsun kabul etmek erdemdir..
ezük büzük lol eziq olmadığım için np transferine ihtiyac duymuorum bi clan dolusu kuru bakır..

ii günler.
konuya son postum...

[ Mesaj 15 Mart 2006, Çarşamba - 22:57 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
@Cancel : la uza git. ne o ekibi kurosunuz? 3 ünüz yetmedimi 5 i 8 i arıonus ?
hayırlı olsun kabul etmek erdemdir..
ezük büzük lol eziq olmadığım için np transferine ihtiyac duymuorum bi clan dolusu kuru bakır..

ii günler.
konuya son postum...

Sen necisin kuzum in misin ? cinmisin ? Şimdi seni ben 1 uzadırım.. görürsün..

Artı ekip kuruyoz sanane ?

Sen np transferine dupe ye çarta çurta ihtiyacın yok demi ?

Ağaların besler seni Sende birilerin köpeğisin herhalde..

Tmm Canım şimdi bu son postum falan Hadi oyle olsun..

Son 1 sorum var sana..

Ortam götte balık başı varmı ???
Sosyal ağlarda paylaş

@Cancel : ulan şopar adamın asabını boza seviyesiz...

sana söyliyecek o kadar çok lafım varki ama sana söyeyipde ziyan etmicem gerizekalı...

defol git itinle itlen...

daha ne senle nede çetenle muhattap olmayacağım.. seninde seviyeninde allah belasını versin...

[ Mesaj 16 Mart 2006, Perşembe - 00:47 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaaaaaaaaaaaaaaaaw yaaaaaaaaaaaaaaaaw yeter bu afra tafralar cekemiyo bazi i...noşlar dan dun laf ediyor buraya bu kadar ıvır zıvır yazıyosunuz siz sütten çıkmış ak kaşıksınız demi siz çok temizssiniz sizin üstünüze düzün bileğinin hakkıyla kastınız demi...? kim ne derse desin T.T Türkiye Cumhuriyeti gibi dimdik ayakda tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn itler ürür bizim koca kervan her zamankigibi devam eder .... oyundaki ismim Evil_JaCKaL derdi olanlar gelsin T.T den olmaktan gurur duyuyorum hadi herkese iyi oyunlar bi kaçtane çekemeyen ezükler gelmiş yok ben bu konuyu dağıttırmam ben bu konuyu saptırmam saptırmassan saptırma kapattrımassan kapattırma konuuuuuuuuuuuuuuuuuş konuuuuuuuuuuuuş dediğim gibi it ürür kervan yürür nash nash hadi canım bye bye....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...