Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Republic: The Revolution

Udinen

Öne çıkan mesajlar

said:
Viktor, 31 August 2003 00:40 tarihinde demiş ki:
REPUBLIC TUTORIAL OKUNMADAN OYNANABILEN BIR OYUN DEGIL TUTORIAL I MUHAKKAK YALAYIP YUTUN

oyunda görevleri tam olarak okursan zaten bilgi veriyor, biraz denemeylede çözersin.

2-0 fazla olur 1-0 diyelim şuna.

[Bu mesaj geberik tarafından 02 September 2003 02:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StarAdam, 02 September 2003 04:11 tarihinde demiş ki:
Ülkücü olabiliyormuyuz babo oyunda?

evet oyun Turkıyede geçtigi için ulkucu olabılıyorsun :D
he ulkucu degımıyle koyu mıllıyetcılıgı kastedıyorsan kendın kasıp yapıcaksın onu hareketlerın ve ıdeolojın belırlıyıcek[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

oyun karışık evet,ama internette manual'ını gördüm ve kitap gibiydi,o şeyi hafif kurcalıyınca herşey oyun hakkında yalanır yutulur bence,çözülemiyecek bir oyun değil,o ansiklopedi gibin manualla çözmek daha kolay olur oyunu (hmm,devrik cümle hastasıyım)

bence oyunu oynamak için güzel sistem lazım,2700 mhz civarı işlemci,ti4200 ve yukarı ekran kartı,audigy,ve 320 ram ve yukarısı
böyle bir sistemle oynamadıkça oyundan zevk alınmmaz bence çünkü acaip kasıyo,oyunun zevki kalmıyo
ekran kartının yerini radeon9700pro ve yukarısını koyarsak,ram'i 640 yaparsak grafikleri max leyip grafik ziyafeti görürüz[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar bahsedilince alasım geldi ama ne bu kardeşim:

Minimum System Requirements

· System: PIII 800MHz or equivalent
· RAM: 512 MB RAM
· CD-ROM: 4X CD-ROM
· Video Memory: 32 MB VRAM
· Hard Drive Space: 1000 MB
· Mouse: Yes
· Sound Board: Yes
· DirectX: DirectX v8.1

Recommended System Requirements

· System: P4 2GHz or equivalent
· RAM: 512 MB RAM
· CD-ROM: 8X CD-ROM
· Video Memory: 128 MB VRAM
· Hard Drive Space: 1000 MB

half-life 2 mi doom 3 mü oynuyoruz tövbee..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 01 September 2003 12:18 tarihinde demiş ki:
vuıjjj süper[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

sırf suna quote yapmak ıcın actım.. super ya "vuijjj"

ama oyunda (ark.ım soledı) bı problem varmıs oyun acılırken butun progmramları kapayın dıyomus kapayıncada aynı seyı soluyomus.. bıde 5. hızda fln yavaslıyomus oyun ama 4. fln yokmus ole..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

aferin ulan silthcan
tutorial gibi yazmışsın okuyacağım bi ara hepsini[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Kostok Works (Galiba böyleydi) bölgesinde matbaaları aradığımız görevde takıldım ya. Napacaz tam olarak anlamadım.. Tüm desteği aldım bu minik güzel ülkemizde, kaynaktan zaten geçilmiyo, ee istihbaratta kuvvetli sıkıntıdan bu aptal bölgedeki knowledge'i %300'ün üstüne çıkardım.

Ama gel gör ki FAYDA etmiyo.

Ya yardım edin yoldaşlar. Delircem yoksa. Devlet benim olmalı!!

Locate Presses görevi... orjinali böyle galiba yani

diyor bir arakdaşım.. paticik'e girmeiyor (denılenn seyı yaptı olmadı) bı yardım edersenız.. :)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

1- Ya burdaki olay nedir? Sadece 3 mahallede takılıyorum grafiklerim bazen %60 oluyor bazen küçülüyor ama bir bakıyorum sıralamada yükseliyorum. Amaç nedir nasıl yayılmalıyız? Ne yapmalıyız?
2-Faction 3 te sınırlımı? Nasıl artırabiliriz.
3-Diğer parti üyelerini nasıl safdışı edebilirim?
4-Toplantı yapma önerileri geliyor nasıl toplanabiliyoruz kendimi toplanıyor yoksa?
5-Servet olmadığından iş yapamıyorum liderim iş yapmıyor. hatta para isteyen hiçbir iş yapmıyor üyelerim.tek yaptığım bir adamımımla canvass yapmak.Nasıl servet kazanabilirim?
6-Oyuna tekrar başlıycam hangi adamları almalıyım facitona ben rastgele bi politikacı buldum bide salesman buldum. ?

Cevaplarsanız sevinirim daha sorucak bir sürü şey var ama aklımda bunlar var :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk sehirdeki "recruit the freed man" görevinde ne yapılıyo. adam yazdığı mektupta beni ne zaman istersen Vostok Green'de bulabilirsin demiş. Ama hiç bi yerde yok. Görevde adamı bulmamı söylüyo sanırım.Ama yok?!?!adamın adı Pyotr Chanko, Polis. naapıcam?[hline]Just for NIL
There's no love - like your love
And no other - could give more love
There's nowhere - unless you're there
All the time - all the way
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...