Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala icq kullananız var mı?

Matis

Öne çıkan mesajlar

Ne günlerdi onlar...
50348881. Tam üç sene önce birisi Şifresini çalmıştı. Bende buıraktım bu işleri. Bu üç seneden sonra iki ay önce Messenger kullanmaya başladım. Ve offline mesaj gönderme özelliği olmadığını görünce bir anlam verememiştim neden insanlar messenger kullanır...

Halada bir anlam veremiyorum. =)
Sosyal ağlarda paylaş

icq çok iyi bi programdı hatta real time chat özelliği vardı (hala var sanırım) karşınızdaki karakteri karakterine görüyodu ne yazdığınızı. icq bu instant messaging olayını bir nevi başlatan olaydır ve msnin popülerliği sırf insanlar 8 haneli rakam ezberleyemiyor diye bence. 122357164 benimki hep aklımda şifresini de kaybetmedim. icq bence daha asil bi program yani kullanıcı daha bi özgür orda yani msndeki gibi bi yere invite edilip durma falan gibi keriz olaylar yoktu. icq hala kullanıyorum ama tabi kullanan adam kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

msn cok cividi artik .
gecen gun film izliyorum yuksek seste , msn arkada acik ama mesaj atarlarsa ses cikmasin diye away de . allahin otistiginin teki geliyo $abanin melodili essolessek seyini yolluyo. daha sonra aptal aptal renk renk emotionlar geliyo onun ardindan renkli nickler ki msn plus yoksa bunlar sizde #$235nickname sekline cikiyo ... peheeyt nerdesin icq...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bişi :
bende herkes gibi icq dum msn çıkınca msn e geçtim ama durum ortada ki nerde çokluk orda bokluk.Ben Msn'e millet kullanmıyor mesajlar çok rahat gidiyor avatar var diye birkaç kişiyle geçmiştim listem 5kişimi neydi....

Gelgörki herkes MSNci oldu.Herkes msn cı oluncada mesajlar gitmemeye server kaldırmamaya saçma sapan hatalar çıkmaya başladı.

Şimdilerde Icq ya en son baktığımda mesajlar muhteşem hızlı gidiyordu , ne yazıkki bu saatten sonra geri dönmek imkansız...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hep açık tutcam bundan sora.
Zaten bi arkadaşın yüzünden geçmiştik MSN'e. O adam (bilir o kendini...) internet aldı ve "Ben anlamıyom ICQ'dan çok karışık yaaaaa!" diye konuşup MSN kullanmaya başladı direk. Sonra baktım MSN'de herkes; sonrası malum.

ICQ 2001b kullanıyom şu an; yeni çıkanları sevmiyom çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...